Isıtmalı grafen filmli uyku maskesi

Kod: 72-001
850.00 ₺ KDV hariç fiyat: 708.33 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Grafen filmli uyku maskesi, her taraftan üzerimize sözde görüntü dumanı düştüğü anlarda, yorgun ve ağrılı gözler için mükemmel bir yardımcıdır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Grafen filmli uyku maskesi, her taraftan üzerimize sözde görüntü dumanı düştüğü anlarda, yorgun ve ağrılı gözler için mükemmel bir yardımcıdır. İşyerinde genellikle monitörlere bakarız, şehirlerde reklamlarla aydınlatılırız ve günlük arkadaşımız bir Akıllı Telefondur. Tüm bu uyaranlar gözlerimiz aracılığıyla algılanır ve bunlar stresli ve bitkin olma eğilimindedir.

Uyku maskesi - huzurlu bir uyku için

uyku maskesi

Göz maskesi, göz ağrısı ve yorgunluğa yardımcı olur . Maske üzerinde düz bir film olan yeni Grafen teknolojisini kullanır. Grafen karbon atomlarından oluşur ve en hafif ve en ince nanomalzemelerden biridir , ancak çok güçlü ve dirençlidirler . Bu devrim niteliğindeki malzeme, örneğin elektronik, optik veya biyotıpta kullanılmaktadır.

uyku maskeleri

Rahatlama maskesi sıcak etki gösterir ve ihtiyaç duyduğunuzda gözlerinizi rahatlatır. Küçük bir maske panelinde görünen üç kontrol seviyesi sağlar. Kırmızı ışık, yaklaşık 45 derece , yeşil 40 dereceye kadar ve mavi hoş 35 derece Celsius'u gösterir . Sadece üç saniye içinde ısınmaya başlar ve 10 saniye sonra 35 santigrat dereceye ulaşabilir. Isınma fonksiyonu, uykuya dalmanız ihtimaline karşı yaklaşık 60 dakika sonra kendi kendine kapanır. Herhangi bir anormallik olursa da kapanacaktır. Gözlerinize rahatlamayı verin ve hak ettiklerini dinlendirin ve gözlerinizin ağrısıyla gününüzü mahvetmesine izin vermeyin.

Özellikleri:
10 saniyeye kadar hızlı ısıtma.
Üç seviyeli sıcaklık kontrolü
Yüksek teknoloji grafen karbon filmi
Otomatik kapanma ve emniyet sigortası
Giriş gücü: 5V

Teknik özellikler:

Boyutlar: 710 * 86mm
Siyah renk
Güç kaynağı: Güç bankası aracılığıyla
Güç tüketimi: 5-8W

Paket içeriği:
1 x Grafen Isıtma Göz Maskesi
1x USB kablosu (Güç bankası harici pil gereklidir)
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok