Mikro kulaklık Agent 008 + Bluetooth Mp3 Player'ın taklidi

Kod: 09-021
2 960,00 ₺ KDV hariç fiyat: 2 466,72 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Bluetooth İzleme özellikli mikro kulaklık Agent 008, cep telefonunuz aracılığıyla uzaktaki biriyle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde bir cihazdır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Mikro kulaklık Agent 0088 + Bluetooth Mp3 oynatıcı - gelişmiş sinyal iletim kalitesine sahip yeni bir casus kulaklık sürümü (azaltılmış gürültü ve geliştirilmiş işitilebilirlik).

Birinin size öğüt vermesini, zor bir durumda yardım etmesini ve böylece kimsenin haberi olmamasını takdir ettiğinizde, hayatınızdaki durumu herkes bilir. Ticaret görüşmeleri sırasında ve diğer durumlarda tüccarlar için testler sırasında öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bluetooth Mp3 oynatıcı taklidi ile yeni Spy mikro kulaklık Agent 008   Eğer cep telefonu veya verici yoluyla mesafeye biriyle bağlantı sağlayan bir devrimci bir cihazdır ve kimse bu konuda bilir. Prensibi sadece kendi küçük boyutuna göre boynundaki özel modifiye Bluetooth MP3 çalar asmak görünür değildir ve kulağınızın içine wirelless casus kulaklık insert, oldukça basit ve bunun aracılığıyla sinyal casus kulaklık için cep telefonundan iletilir . Telefon görüşmesi ses düzeyini maksimuma ayarlamak gerekir.

mikro kulaklık

Casus kulaklıklar, kulak zarına tam olarak uyacak şekilde şekillendirilmiştir - bu nedenle fark edilmezler. Toksik olmayan malzemeden yapılmıştır. Uygun fiyata satılık bluetooth mp3 çalarlı casus kablosuz kulaklık, e-mağazamızdan online olarak satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

kablosuz casus kulaklık

Mikro kulaklığın özellikleri

• Profesyonel tasarım, mükemmel ses kalitesi
• Ergonomik tasarım, rahat kullanım
• Pil: 1,55 V (337 SR 416SW), 4 saate kadar pil ömrü

• Boyutlar: 3x5x7mm
• Çalışma frekansı: tüm frekanslar

Casus kulaklığın aksesuarları

- Casus kulaklık Agent 008
- Bluetooth Mp3 oynatıcı
(boynuna asmak için)
- Batarya: 1,55 V
- USB kablosu
- Bluetooth Mp3 oynatıcıyı şarj etmek için Bluetooth adaptörü

mp3 çalarlı casus kulaklık

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma şartlarına (hak, teknoloji, reçeteler, duyurular, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok