Casus kamera - Cep telefonuna çevrimiçi aktarım ve görüntü kaydı ile RC tankı

95% 1 Yorumlar Değerlendirme: 5 1
Kod: 10-129
2 704,00 ₺ KDV hariç fiyat: 2 253,28 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Casus kamera - Cep telefonuna veya tablete çevrimiçi aktarım ve görüntü kaydı ile RC tankı, sizin için doğru casus oyuncağıdır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Casus kamera - Cep telefonuna veya tablete çevrimiçi aktarım ve görüntü kaydına sahip RC tankı, sizin için doğru casus oyuncağıdır. Hem Android hem de iOS cep telefonunuz veya tabletiniz için yeni SPY uzaktan kumandalı kamera. I-Spy paletli araç, araba sürüşünü doğrudan telefonunuzun ekranına yansıtmanıza izin veren bir kamera ile donatılmıştır. Tankı kontrol etmek için, "I-Spy toys" adlı bir uygulamayı indirmeniz ve ardından tankın WiFi ağına bağlanmanız gerekir. Ardından, çevrimiçi aktarımda, araba tankının nereye hareket ettiğini izliyorsunuz. I-Spy tankı tüm sürüşü kameraya kaydeder ve görüntü doğrudan telefonunuzun veya tabletinizin ekranına yansıtılır. Bu sayede, köşe arkasında veya diğer odalarda bulunuyorsa, doğrudan görsel temas olmadan bile tankı kontrol edebilirsiniz. Daha yüksek yerleri incelemek için kamera yukarı ve aşağı eğilebilir.

Kameralı casus mini araba

Uygulamayı başlattığınızda, RC tankında bulunan kameradan ve aracı kontrol etmek için dokunmatik düğmelerden çevrimiçi iletimi göreceksiniz. Ekranın altındaki iki kol hareket için kullanılır, bunlardan biri ileri veya geri hareketi kontrol eder, ikincisi sola veya sağa dönmeye yarar. Ekranın üst kısmında, özellikle fotoğraf, video vb. Çekmek için işlevsel düğmeler bulacaksınız. Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki jiroskopla , i-Spy arabasını hareketler ve hareketlerle de kontrol edebilirsiniz. Ellerinizi kumanda aşağıya doğru eğerseniz, tank ileri doğru hareket eder ve eğer aşağı ise, tank geriye doğru geri hareket eder. Sola veya sağa eğildiğinde depo sola veya sağa döner. Casus araba, güç bankası aracılığıyla USB kablosuyla şarj edilebilir, böylece ağdan yeniden şarj etmeye bağımlı olmayacaksınız.

I. dokunmatik ekran üzerinden kamera kontrollü casus mini araba

Özellikleri:

artı Gerçek zamanlı video
artı HD çözünürlük 1080x720P
artı Cep telefonunuz veya tabletinizdeki video ve fotoğrafların kaydı
artı Dokunmatik ekran veya jiroskop ile kontrol, eğilerek
artı Kameranın dikey eğimi ile kontrol

Özellikler:

Kamera çözünürlüğü: HD 1080x720
Batarya: 450mAh
WiFi aralığı: açık alanda 15 metreye kadar

Paket içeriği:

1x I-Spy mini RC kameralı paletli araba
1x USB kablosu
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (1)

95%