HD kamera + P2P canlı video + WiFi ile casus gözlüklere dokunun

Kod: 10-174
2 862,00 ₺ KDV hariç fiyat: 2 385,00 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Online satış için HD kamera + P2P canlı video + WiFi ile casus gözlüklere dokunun. Şık ve casus gözlükler, fark edilmeyen kayıtlar için pratik kullanıma sahiptir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Online satış için HD kamera + P2P canlı video + WiFi ile casus gözlüklere dokunun. Şık ve casus gözlükler, çevrenin fark edilmeden kaydedilmesi için pratik kullanıma sahiptir ve yalnızca 40 g'lık ultra hafif yapı için günlük kullanım için rahattırlar. Aynı zamanda, yalnızca dokunmaya tepki verdikleri için herhangi bir düğmeye basmanız gerekmez . Bu casus gözlüklerle şüphe uyandırmadan, elleriniz serbestken tam olarak gördüğünüzü kaydediyorsunuz. Diğer bir avantaj, Android ve iOS için ücretsiz olarak sunulan "Pro iCam" uygulaması aracılığıyla doğrudan cep telefonunuza WiFi bağlantısı üzerinden canlı aktarımdır . Uygulama ile sadece çekilen görüntüleri değil, aynı zamanda kayıtlı videoları da oynatabilirsiniz. P2P desteği sayesinde, gözlükler bir cep telefonuyla internete bağlanarak bir WiFi Hotspot oluşturabilir ve arkadaşlarınız için internette canlı görüntüleri izlemenize izin verebilir.

Kamera, gözlük çerçevesinin içine yerleştirilmiştir ve gizliliğini sağlayan tek yönlü şeffaf bir plastikten tarama yapar. Kamera çıplak gözle veya herhangi bir açıdan veya arkadan aydınlatıldığında görülmez. Gözlük çerçevesinin dışındaki dokunmatik yüzey aracılığıyla kullanımı oldukça basittir ve ayrıca göze çarpmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu casus gözlükler, kıyafetinize şık bir tamamlayıcı görevi gördükleri için her türlü şüpheye karşı mükemmel bir kamuflaja sahiptir.

Kamera, gözlük çerçevesine tam olarak gizlenmiştir

Kameralı gözlükler şeffaf şeffaf lenslere sahiptir.

gözlük wifi kamera

Gözlükler, hareketi algılayabilen ve ardından "Pro iCam" uygulaması aracılığıyla doğrudan cep telefonunuza bildirim yoluyla sizi uyaran yerleşik bir hareket sensörüne sahiptir. Ofisten çıkmanız gerektiğinde kullanışlı bir özellik, ancak aynı zamanda siz yokken masanıza kimsenin gelmeyeceğinden emin olmanız gerekir. Yakalanan görüntüler Full HD olarak 1920x1080p'de 30 fps'de bir microSD kartta maksimum 64GB'a kadar kaydedilir . Gözlükler, doğrudan çıkarılabilir gözlük kolunun içine yerleştirilmiş ve kameranın yaklaşık 75 dakika çalışmasını sağlayan 280 mAh kapasiteli entegre bir şarj edilebilir pil ile donatılmıştır. Pili yeniden şarj etmeniz gerekirse, kolu açın ve mikro USB kablosuyla şarj edin . En büyük avantajı, diğer pili şarj ederken gözlüğünüze taktığınız pakette pil bulunan bir yedek kol daha olmasıdır . Bu, sürekli olarak video kaydetmenize olanak tanır. Pili Powerbank aracılığıyla şarj etme işlevini de takdir edeceksiniz, bu da her zaman şarj edilmiş bir pilinizin olmasını sağlayacaktır.

kameralı gözlük

Herhangi bir şüphe duymadan bir toplantının göze batmayan bir kaydını yapmanız gerekiyorsa casus gözlükler sizin için mükemmel bir seçimdir . Gözlüklerin geniş bir kullanım alanı vardır, çünkü onları örneğin bir tatilde, bir konserde veya çeşitli yaşam deneyimlerini kaydederken kullanabilirsiniz. Full HD gözlükleri USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayarak, hafıza kartı okuyucusu görevi görür ve kaydedilen videoları ve fotoğrafları doğrudan PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

HD kameralı gözlük

Özellikleri:

HD kameralı şık gözlükler
Gözlük kolunda dokunmatik kontrol
Bildirim uyarılı hareket sensörü
WiFi bağlantısı ve P2P desteği
64 GB'a kadar microSD kart kullanır

Özellikler:

Optik: 2.0 MP CMOS
Video çözünürlüğü: 1920x1080p
Çerçeve oranı: 30 fps
Video sıkıştırma: H.264
Video formatı: AVI
Tarama açısı: 70 °
Hafıza kartları: microSD kartlar 8-64GB
Batarya: 280 mAh
Pil ömrü: yakl. 75 dakika (çalışma süresi)
Şarj süresi: 1-2 saat
Ağ bağlantısı: P2P, WiFi
Güç kaynağı: DC-5V
Güç kablosu: mikro USB
Sistem desteği: iOS, Android
Boyutlar: 149mm x 146mm x 41mm
Ağırlık: 40 g

Paket içeriği:

1x Kameralı WiFi gözlükleri
2x Pilli gözlük kolu
1x Kollar için şarj adaptörü
1x Mikro USB kablosu
1x Temizleme bezi
Yazılım ile 1x USB
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok