Kamera + hareket algılamalı çalar saat

Kod: 10-008
1 040,00 ₺ KDV hariç fiyat: 866,72 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Uygun fiyata satılık kamera + hareket algılama özellikli çalar saat e-mağazamızdan online olarak satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Uygun fiyata satılık kamera + hareket algılama özellikli çalar saat e-mağazamızdan online olarak satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Böylece kayıt düğmesine bastığınızda kayıt yapabilir veya kamera önünde herhangi bir hareket algılandığında otomatik kaydı ayarlayabilirsiniz. İç mekanı, dış mekanı kaydetmek için veya sadece alanın bozulmasını kontrol etmeniz gerektiğinde veya eşyalarınızın çalınması için ideal bir çözüm.

Kameralı çalar saat

Bu ürün yüksek çözünürlüğe sahiptir (640x480) . Cihaz 32 GB'a kadar micro SD kartı destekler . Bu çok işlevli cihaz , video, ses kaydı, indüksiyon videosu, resim yapma, web kamerası, dosya depolamalı elektrikli çalar saat, yüksek kapasiteli pil gibi daha fazla işleve sahiptir. Hareket algılamalı C amera

Şarj, bir bilgisayarın USB bağlantı noktasına bağlanarak veya herhangi bir USB şarj cihazına (duvar veya araç şarj cihazı) bağlanarak yapılır. IR LED alarm saatindeki mini kamera, 1280 * 720 piksel çözünürlükte AVI formatında saniyede 30 kare modunda kayıt yapar. Kamera, birlikte verilen USB'den PC'ye bağlanabilir ve bilgisayarda kayıtları oynatmanıza izin veren harici bir disk olarak kullanılan kabloyla bağlanabilir.

Bu cihaz ile devamlı yukarı v ideo 12 saat ve ses kayıtlarının 25 saat kayıt yapabilirsiniz. 2.0 megapiksel çözünürlüğe kadar videolar kaydedebilirsiniz. Cihaz, hırsızlığı önlemek ve kanıt elde etmek için idealdir.

Özellikler:

Piksel: 2 Megapiksel
Çözünürlük: VGA 640 * 480
Hareket algılama
Video formatı: AVI
Saniyedeki kare sayısı: 30 fps
Açı: 72 °
Fotoğraf formatı: JPEG 1600 * 1200
Tam şarjla video kayıt süresi: 12 saat
Güç tüketimi: 130mA / 3.7V
Depolama sıcaklığı: -20-80 °
Çalışma sıcaklığı: -10-60 ° C
Çalıştırma nemi:% 15-85 RH
Hafıza kartı tipi: 32GB'a kadar Micro SD kart
USB bağlantısı
Şarj süresi: yaklaşık 4 saat

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok