SET - FULL HD kamera ve WiFi + Spy kulaklığı olan casus gözlükler

Kod: 10-154
5 568,00 ₺ 5 104,00 ₺ KDV hariç fiyat: 4 253,28 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

FULL HD kamera ve WiFi özellikli şık gözlükler, bir Casus kulaklık ile birlikte, gözlemlenmeyen izleme ve iletişim için ideal casusluk kombinasyonudur.

Alıcı koruması

 • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
 • Ürünler için 24 ay garanti
 • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

FULL HD kamera ve WiFi özellikli şık gözlükler, bir Casus kulaklık ile birlikte, gözlemlenmeyen izleme ve iletişim için ideal casusluk kombinasyonudur. Casus gözlükler, taranan görüntülerin canlı aktarımıyla ilgilenir ve bluetooth Spy ahizesi ile telefondaki diğer kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Benzersiz casus seti, telefonunuzda gizli yardıma ihtiyaç duyduğunuzda çeşitli yaşam koşullarında kullanımını bulur, ancak aynı zamanda canlı video aktarımı sağlamanız gerekir. çeşitli zor durumlarda, telefonla göze batmayan yardıma ihtiyaç duyulduğunda ve ayrıca video aktarımına ihtiyaç duyulduğunda kullanımını bulur.

SET - HD Kamera ve Casus kulaklık ile zarif gözlükler = WiFi / P2P ile canlı yayın + Casus ahize ile gerçek zamanlı iletişim

FULL HD casus kamera + P2P canlı video aktarımı + WiFi ile gözlükler. Zarif casus gözlükler, çevrenin göze çarpmadan kaydedilmesini sağlar ve gündelik kullanım için şık bir aksesuardır. Bu casus gözlüklerle tam olarak ne gördüğünüzü kaydedersiniz ve aynı zamanda kaydettiğiniz şüpheden kaçınmak için elleriniz serbesttir. Diğer bir avantaj, Android ve iOS için ücretsiz olarak sunulan "Pro iCam" uygulaması aracılığıyla doğrudan cep telefonunuza canlı WiFi aktarımıdır . Uygulama ile yalnızca taranmış görüntüleri izlemekle kalmaz, aynı zamanda önceden kaydedilmiş videolarınızı da oynatabilirsiniz. P2P desteği sayesinde gözlükler, arkadaşlarınızın canlı bir internet kaydı izlemelerine olanak tanıyan bir WiFi Hotspot oluşturduğunuz bir cep telefonuyla internete bağlanabilir.

Kamera gerçekten göze çarpmıyor ve hiç görülemiyor

Full HD kameralı casus gözlükler

Gözlükte , hareketi yakalayabilen ve ardından "Pro iCam" aracılığıyla doğrudan cep telefonunuza bildirim şeklinde sizi uyaran yerleşik bir hareket sensörü vardır. Ofisten ayrıldığınızda ve yokken çalışma masanıza birinin yaklaşıp yaklaşmayacağı konusunda bilgilendirilmek istediğinizde idealdir. Yakalanan görüntü, maksimum 128GB kapasiteye kadar microSD karta saniyede 25 fps'de 1920 x 1080p Full HD çözünürlükte kaydedilir. Gözlükler, gözlük çerçevesine yerleştirilmiş entegre şarj edilebilir 220 mAh pil ile donatılmıştır. Pilin şarj edilmesi, birlikte verilen mikro USB kablosuyla sağlanır.

Full HD kameralı zarif gözlükler

Casus gözlükler, herhangi bir kayıt şüphesi olmadan bir toplantıyı gizlice kaydetmeniz gereken durumlarda sizin için mükemmel bir seçimdir. Goggles'ın geniş bir kullanım alanı vardır, çünkü deneyimlerinizi kaydetmek istediğinizde bunları tatil, konser, spor veya diğer aktiviteler için de kullanabilirsiniz. Full HD gözlükleri USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra, hafıza kartı okuyucu olarak çalışırlar ve kaydedilmiş videolarınızı ve fotoğraflarınızı doğrudan PC veya dizüstü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

wifi kameralı gözlük

Gözlüklerin özellikleri:

artı Kameralı gündelik kullanım için şık güneş gözlüğü
artı Full HD video
artı Bildirimli hareket sensörü
artı WiFi ve P2P desteği
artı 128 GB'a kadar mikro SD kartları kullanır

Gözlüklerin özellikleri:

Çip: Hi3518E V200
Optik: 1.0 MP CMOS (OV9712
Fotoğraf çözünürlüğü: 4032 x 3024
Video çözünürlüğü: 1920 x 1080p
Kare hızı: 25fps
Video sıkıştırma: H.264
Çekim açısı: 90 °
Hafıza kartları: microSD kartlar 4-128GB
Batarya: 220 mAh
Şarj süresi: 2-3 saat
Pil ömrü: 2 saate kadar (çalışma süresi)
Ağ bağlantısı: P2P, WiFi
Güç kaynağı: DC-5V
Güç kablosu: mikro USB
Sistem desteği: iOS, Android
Boyutlar: 30 mm x 30 mm x 150 mm
Ağırlık: 160 g

En son model bluettooth 5W amplifikatörlü casus cep telefonu, birisinin size tavsiyede bulunabileceği veya zor bir durumda yardım edebileceği, kimsenin haberi olmadan takdir edeceğiniz yaşam durumlarını biliyoruz. Sınavlar sırasında öğrenciler, iş toplantıları sırasında tüccarlar ve diğer durumlar için tasarlanmıştır.

Casus ahize , cep telefonunuz veya vericiniz aracılığıyla, kimsenin haberi olmadan uzaktaki biriyle bağlantı kurmanıza izin veren devrim niteliğinde bir cihazdır. Prensip basittir, kablosuz casus kulaklığı (minyatür boyutundan dolayı görülemeyen) kulağınıza takın ve bluetooth kolyesini (cep telefonuyla eşleştirmek için) ultra güç ve 5W güç amplifikatörü ile boynunuza asın. , sinyalin kablosuz olarak kulaklığa iletildiği, sinyalin sese dönüştüğü yer.

Müşterilere, doğrulanmamış satıcılar aracılığıyla ucuz düşük kaliteli casus kulaklık taklidi satın almamalarını öneririz.

Bir casus telefon için 24 ay garantimiz var. Uzman tavsiyesi ve servisi. Casus kulaklıklar, kulak zarına mükemmel şekilde uyacak şekilde şekillendirilmiştir, bu nedenle hiç fark edilmezler. Zararsız malzemeden yapılmıştır.

casus ahize

Popüler casus kulaklığın en son gelişmiş modeli. Önceki modelle karşılaştırıldığında, kulağı çevreleyen ses sızıntısına karşı mükemmel şekilde kapatmak için gelişmiş bir anatomik şekle sahiptir. El cihazı hassas bir alıcıdan (bobin), kararlı bir mikro hoparlörden oluşur ve gürültü azaltılmış çok temiz ve net bir sese sahiptir.

casus kulaklık

Kulaklık, kulağınızdaki kulak kanalına kolayca yerleştirilir. Ahizeye, kulaklığın kolayca çıkarılabileceği yarı saydam bir kanca takılmıştır. Ahizeyi daha da kolay kullanmak için, e-mağazamızda manyetik bir cımbız sunuyoruz. Pakete dahil 7 saate kadar dayanan bir pildir.

casus ahize

Kulaklık casusunun özellikleri

artı Profesyonel tasarım, mükemmel ses kalitesi
artı Ergonomik şekil, rahat kullanım
artı Pil: 1,55 V (337 SR 416SW) pil ömrü 7 saate kadar
artı Boyutlar: 13x6mm
artı Çalışma frekansı: tüm frekanslar
artı Mobil cihazlara Bluetooth bağlantısı.
artı Aramaları kontrol etmek ve almak kolaydır.
artı İki yönlü iletişim için eller serbest desteği.
artı MP3 dosyalarını çalmak için doğrudan telefonunuzdan kaydetmeye başlama yeteneği.
artı Tek şarjla konuşma süresi 12 saate kadar, bekleme süresi 130 saate kadar.
artı Bluetooth döngüsü, dahili bir 700mAh lityum pil içerir
artı Bluetooth döngüsü 5W'lık bir amplifikatör içerir
artı Entegre mikrofon

casus ahize karşılaştırma tablosu

Paket içeriği

 • FULL HD Kameralı Gözlükler
 • Hafıza kartı okuyucu
 • Mikro USB kablosu
 • Yazılım CD'si
 • Gözlük kılavuzu
 • En son casus telefon
 • Mikrofon
 • Bluetooth 5W - boyun askısı
 • USB kablosu
 • Güç adaptörü
 • El cihazına kullanım kılavuzu

önemli uyarı

Neden e-mağazamızdan casus teknolojisi satın almalıyım?

Her yeni ürünü birkaç hafta boyunca test ediyoruz ve son bir incelemeden sonra satışa dahil ediliyor.
Teklifimiz piyasadaki en büyük teklif değil, ancak yalnızca tarafımızdan test edilen ürünler - kaliteli ve güvenilir casus ürünler sunuyoruz
En ucuzu değiliz ama müşterilerimiz memnun müşteriler
Casus ürünlerinin satışında tecrübesi Yıllar tecrübesi 5 yıl içinde (casus kameralar, casus donanımları)
Ürünlerin kurulumu ve ayarlanması konusunda uzman tavsiyesi (telefon veya e-posta yoluyla)
Tüm ürünler için 24 ay garanti ve teslimattan itibaren 14 gün içinde ücretsiz iade sunuyoruz.
İşbirliğimiz satışla bitmiyor, kaliteli müşteri hizmeti sunuyoruz
Talep olması durumunda, işlem süresini en aza indirmeye çalışırız (genellikle 7-14 gün). Mallar işlevsel değilse, çözüm yeni bir parça için bir değişim sağlamaktır.

NOT: Bulduğunuz ürünleri (önemli ölçüde daha düşük maliyetli) aynı tasarıma sahip olabilir, ancak amplifikatör, pil vb. Gibi düşük kaliteli bileşenler kullanırlar ve bu da ürünün düşük maliyetli (daha ucuz) bir versiyonuyla sonuçlanır, bu nedenle toplam kalite ve kullanım ömrü üzerinde önemli bir etkiye sahiptirler. Bundan yola çıkarak müşterilerimize yatırımların karlılığını ve satın almaları buna göre değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok