UV filtreli Wifi güneş gözlüğü kamerası FULL HD

Kod: 10-137
2 682,00 ₺ KDV hariç fiyat: 2 235,06 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

UV filtreli FULL HD Wifi güneş gözlüğü kamerası sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda spor aktiviteleriniz sırasında gerçek görüntüleri yakalamak için mikrofonlu dahili kamera sayesinde benzersizdir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

UV filtreli FULL HD Wifi güneş gözlüğü kamerası sadece şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli aktiviteler sırasında gerçek görüntüleri yakalamak veya casusluk veya spor aktivitelerini yakalamak için mikrofonlu dahili kamera sayesinde benzersizdir. Artık takma işlemi karmaşık değil, gözlüğünüzü kolayca takabilir ve doğrudan görüşünüzden kayıt yapabilirsiniz. Yerleşik FULL HD kamera, yüksek kaliteli sesle birlikte 1920x1080 çözünürlükte saniyede 30 kare hızında video kaydedebilir. Yakalanan görüntüler 120 ° geniş açıyla çekilir , böylece çevrenin tüm ayrıntılarıyla harika bir görüntüsüne sahip olursunuz. Kaydedilen tüm veriler, 32GB'a kadar desteklenen bir Micro SD kartta saklanır (dahil değildir) .

Mobil uygulama casus kamera

Gözlüğün kaydedilmesi ve başlatılması, güneş gözlüklerinin sol tarafında bulunan düğme kullanılarak tetiklenir. Yanında, WiFi'yi başlatmak için bir düğme var. Gözlüklerin içinde iki ışıklı gösterge vardır. Kırmızı gösterge ışığı, kameranın açık mı yoksa o anda kayıt mı (yanıp sönüyor) olduğunu size bildirir. Mavi gösterge, size WiFi özellikli özellik hakkında bilgi verir. WiFi desteği ile gözlüğünüzü akıllı telefonunuzla eşleştirebilir ve gözlüğü doğrudan uygulama üzerinden kullanabilir veya yakalanan görüntüleri oynatabilirsiniz. Uygulama, "FinalCam" adı verilen hem iOS hem de Android için desteklenmektedir, uygulama akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirilebilir.

wifi kameralı güneş gözlüğüSpor güneş gözlüğü HD wifi kamera

Gözlükler, gözlüğünüzü şarj etmek için bir USB konektörüyle birlikte gelir veya veri dosyalarını (kaydedilmiş videolar) bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Güneş gözlüklerindeki kamera sadece video kamera işlevi görmez , aynı zamanda UV 400 camdan yapıldıkları için tam işlevli güneş gözlüğü işlevi görür. Böylece gözleriniz güneşten gelen zararlı UV ışınlarından korunmuş olur . Bu özel güneş gözlükleri, spor gibi çeşitli aktivitelerde ve hatta gün boyunca normal kullanımda kullanımlarını bulacaklar.

Özellikleri:

artı Full HD videonun sesli olarak kaydedilmesi
artı WiFi desteği ve akıllı telefonlarla eşleştirme seçeneği
artı UV Filtresi 400
artı Gözlüklerin spor tasarımı

Özellikler:

Özellikler: Video, WiFi
Kamera: 3 MP CMOS + 120 ° geniş açı
Video çözünürlüğü: Full HD 1080P 1920 * 1080 30 fps
Sıkıştırma formatı: H264
Video dosyası formatı: MOV
Bellek: 32 GB'a kadar Micro SD kart desteği
UV Filtresi: 400
Boyutlar: 15,5 cm (G) x 5,5 cm (Y) x 17 cm (D)
Ağırlık: 55 g
Pil: 770 mAh lityum pil
Video kaydı: 1 saat

Paket içeriği:

HD Kamera + WiFi ile 1x Güneş Gözlüğü
1x Taşınabilir kılıf
1x Temizleme bezi
1x USB kablosu
1x Kullanım kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok