Dış Mekan IP Güvenlik Kamerası Atom AR3S, yüz algılama + 360 ° ile otomatik izleme - CES Innovations Award 2017

Kod: 52-006
4,990.00 ₺ 3,990.00 ₺ KDV hariç fiyat: 3,325.00 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Yüz algılama + otomatik izleme ve 360 ° görüş açısı ile Dış Mekan IP Güvenlik Kamerası Atom AR3S.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Dış Mekan IP Güvenlik Kamerası Atom AR3S, yüz algılama + otomatik izleme ile 360 ° görüş açısına kadar - CES Innovations Award 2017. Bu kamera, evin izlenmesi (ön kapı ve çevre) gibi dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Yatay ve 108 360 ° döner ° fonksiyonu sayesinde dikey geniş bir alanı takip edebilir. Moton algılama, biri kameranın önünde ve ikisi arkada olmak üzere üç sensör tarafından sağlanır. Sensörlerin yerleşimi sayesinde kamera, kameranın arkasını bile görebiliyormuş gibi. Sensör aracılığıyla hareket algılandığında, kamera hemen istenen yöne döner ve izlenen alandaki davetsiz misafirlere odaklanır. Lens yüzü ve insan hareketini tanıyabilir ve hareketini sürekli takip edebilir. Ardından cep telefonunuza (tablet) izlenen alanın bozulmasıyla ilgili resimli bir uyarı mesajı gönderir. Kameranın, yönlendiricinize sadece bir wifi bağlantısı üzerinden değil, kabloyla bağlanabildiği, ağ bağlantısı için bir konektörü vardır.  

Kamera kaydı ayarlarınıza göre kendi bulutunuzda saklanır veya depolama alanını Google hesabınızla 15 GB ücretsiz kullanılabilir Google Disk'e bağlanarak kullanabilirsiniz. Google Hesabınızı kurmak ve onunla bağlantı kurmak kolaydır ve doğrudan Amaryllo uygulaması aracılığıyla yapılır. Diğer bir seçenek de Atom kamerayı, tespit edildiğinde son 24 saat ve üç günlük 10 saniyelik uyarı uyarılarını arşivlemek için sunucusunda ücretsiz video depolaması sunan Amaryllo şirketinin bulutuna doğrudan bağlamaktır. Diğer arşivleme programları ücretlidir.

hareket algılama ve yüz ile güvenlik dış mekan kamerası

Güvenlik kamerası ATOM AR3S, dahili iki yönlü ses ve video akışı Full HD kalitesinde olup, bunu bir video koruyucusu olarak kullanmanıza izin verir. Ev kamerası önündeki hareket algılandığında cep telefonunuzdaki video akışını başlatır ve iki yönlü ses aracılığıyla kamera önündeki bir kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Yüz algılama işlevi, kameranın bir insan yüzünü tanımasını sağlar. Alarmda kamera, hareket algılama fotoğrafını içeren bir uyarı gönderir. Ardından kamera yüzü algılamaya çalışır ve bir kez algıladıktan sonra bir kişinin yüzünün görüntüsünü gönderir. Cihaz yalnızca insan yüzünü algılar. Hayvanlara veya diğer cansız şeylere tepki vermez. Hareket algılama, kameranın görüş alanındaki bir kişi veya kişileri izleme işlevi ile de desteklenir. Servo motor, kameranın algılanan kişinin hareketini otomatik olarak döndürmesini ve izlemesini sağlar. Kameranın bir hareket algılama işlevi vardır ve algılanan nesneyi 12 m içinde izler.

Bu gerçekten de dijital fotoğraf makinesi pazarındaki yenilikler alanında 2017 yılında prestijli CES ödülünü alan TOP akıllı kamera.

Koruma IP kameraları

Kamera , 5m içinde 4 IR LED, 3x PIR hareket sensörü ve ses sensörü ile IR gece görüşüne sahiptir. Canlı aktarım sırasında 4x dijital yakınlaştırmayı kullanabilirsiniz. Dış mekanda ve iç mekanda kullanım için tasarlanmış , kendi kendine kurulan bir güvenlik sistemidir. Kamera özellikle evin çevresini ve giriş kapısını izlemek için uygundur, ancak aynı zamanda depolama, ağ geçitleri, nesnelerin izlenmesi ve neler olup bittiğini görmek istediğiniz diğer yerleri izlemek için de kullanılabilir. Kurulum çok basittir. GOOGLEPLAY üzerinden Android OS ve iOS desteği ile Amaryllo uygulamasını indirdikten sonra, tüm IP kamera kurulumu boyunca yönlendirileceksiniz.

Uygulama , IP kamerayı ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza izin veren çeşitli sensör ayarları içerir. Uygulama aracılığıyla cihaz bir WiFi yönlendirici ile eşleştirilir ve güvenlik sistemi etkindir. Kamera 4 adede kadar farklı Wi-Fi ağını hatırlar, böylece çeşitli yönlendiricilerle bağlantı kurabilirsiniz ve bir bağlantının kesilmesi durumunda, bellekte depolanan ve kapsama alanında bulunan başka bir Wi-Fi ağına bağlanacaktır. Uygulamada ayrıca Amaryllo'dan ek kameralar da bağlanabilir. Böylece birden fazla konumu kapsayabilir ve kameralar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yüz algılama ve 360 görüş açılı güvenlik kamerası

Erişilemeyen 256 bit şifreleme yoluyla eksiksiz iletişim. Video ve ses aktarımının kalitesi, güvenliği ve hızı bu nedenle en yüksek seviyededir. Uygulama sayesinde kameraların canlı yayınını 1920x1080 Full HD çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ses veya hareket sensörünü rahatsız ettiğinde, kamera tiz alarmı başlatır ve cep telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla metin ve görüntü uyarıları alırsınız. Neler olduğunu görmek için canlı yayına başlayabilirsiniz. İki yönlü ses , uzaktan iletişim kurmanıza olanak tanır. Kamera, 360 ° hareket etmesine izin veren yerleşik bir motora sahiptir ve kameranın kurulu olduğu tüm alanı izlemenizi sağlar.

DIŞ MEKAN IP güvenlik kamerası adaptörlü fhd düzeneğiR 3, uygulama ayarlarını temsil eder

Dış mekan IP güvenlik kamerası, mikro USB ve AC / DC adaptörü ile sürekli olarak çalıştırılır. Ürünle birlikte verilen braket ile 360 ° aralığında en iyi görüşe sahip olacağı yerde tavana monte edebilirsiniz. Kamera ile Amaryllo şirket teklifler sunucularında harici depolama İle Uyum bir seçenek. Ücretsiz 3 günlük alarm video saklama hizmeti sunmaktadır. Her alarm, 10 saniyelik videoda harici depolamaya kaydedilir. Bu ne olduğunu öğrenmek için yeterli ve video kanıtınız var.

Amaryllo ayrıca, videolarınız ve fotoğraflarınız için sunucularında harici depolama sağlayan 7 günlük, 30 günlük veya 365 günlük bir hizmetin hizmetlerini etkinleştirme seçeneği de sunar. Diğer işlevler de pakete dahildir. Paketi 30 günlük denemede test edebilirsiniz. Hizmetin etkinleştirilmesi, ekteki talimatlar ve QR kodu kullanılarak dört basit adımda yapılabilir. Amaryllo tarafından sağlanan bu hizmet ücretlidir. Google, 15 GB'lık ücretsiz depolama alanı sunar ve buna uygulama ve Google hesabınız aracılığıyla bağlanabilirsiniz.

atom AR uygulama özellikleri

Özellikleri:

artı IR Gece Görüşlü WiFi Güvenlik IP Kamera
artı Yüz tespiti ve tespit edilen kişinin takibi
artı İki yönlü ses iletimli 3x PIR ve ses sensörü
artı 15 GB veri kapasiteli ücretsiz Google depolama alanına bağlanma imkanı
artı Tespit edilen kişinin 12 metre içinde hareket tespiti ve takibi
artı Wi-Fi ağı veya bir ağ kablosuyla bağlantı

Özellikler:

Görüntü sensörü: 1 / 2,7 "CMOS
Çözünürlük: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Dijital Yakınlaştırma: 4x
Kamerayı döndürerek açılı görüntü: 360 °
Video Sıkıştırma: H.264, MJPEG
Bellek: dahili 8 GB
Video güvenliği 256 bit şifreleme
Ağ protokolleri: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Dahili mikrofon:
Yüz algılama: evet (algılanan kişiyi yüz veritabanıyla izleme)
Hareket sensörü: 3x PIR hareket sensörü
Ses sensörü: ses sensörü
Ses: dahili iki yönlü mikrofon
Cihaza bildirim, metin ve resim gönderme: Evet
IR Gece Görüşü: 4 IR LED
Gerilim: 12V / 3,75A DC
IP koruması: IP66 su geçirmez, toz geçirmez
İşletim Sistemi: iOS 7 ve üstü, Android 4.1 ve üstü
WiFi: Kablosuz MIMO 2x2 2,4GHz 802.11 b / g / n
Boyutlar: 130x110x63 mm
Çalışma sıcaklığı: -30 ila 50 ° C
Ağırlık: 0,8 kg


İçindekiler:

1x Dış Mekan IP Güvenlik Kamerası
Kamerayı tavana takmak için 1x ped
1x AC / DC adaptörü
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok