5000mAh kapasiteli taşınabilir pil

Kod: 11-226
490.00 ₺ 390.00 ₺ KDV hariç fiyat: 325.00 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

5000mAh kapasiteli taşınabilir batarya, sadece 100 gramlık çok küçük bir ağırlığa sahiptir ve aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı korumalıdır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

5000mAh kapasiteli taşınabilir batarya, sadece 100 gramlık çok küçük bir ağırlığa sahiptir ve aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı korumalıdır. Minimal boyutu ve ağırlığı sayesinde cepte transfer için idealdir. Pil, iPod'unuzu, iPhone'unuzu, cep telefonlarınızı, tabletlerinizi, MP3 çalarlarınızı, GPS cihazlarınızı ve daha fazlasını şarj etmek için tasarlanmıştır. Modern ve zarif bir tasarıma sahip güçlü şarj cihazı ve harici pil. Ayrıca, elektrik prizine erişiminizin olmadığı, tatil veya doğa gezileri için uygun olan kameralarınızı ve fotoğraf kameralarınızı da şarj edebilir.

5000mAh pil kapasitesi sayesinde klasik akıllı telefonun pilini 3 defadan fazla şarj eder. Power Bank, düşük ağırlık, yüksek kapasite, minimum kendi kendine deşarj ve mükemmel performansı garanti eden yeni bir Li-polimer pil içerir. USB bağlantı noktasının çıkış performansı 1A'dır. Powerbank tam şarj süresi 4-5 saattir. O asla POWERBANK boşalır ve bu konuda bilemezsiniz olur böylece pil şarj seviyesi, dört LED ile belirtilir.

5000mAh kapasiteli POWERBANK

Harici batarya, aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı korumasını sağlamak için akıllı çiplerle donatılmıştır. Kullanımı çok basit. Cihazınızı USB kablosuyla harici bataryaya bağlayın ve açın. Şarj ettikten sonra, cihazın USB kablosunu çıkarın ve birkaç saniye sonra harici batarya otomatik olarak kapanacaktır. Powerbank, festivaller, kamplar, geziler, yurt dışı seyahatleri için veya cihazınızdaki geleneksel pillerin taleplerinizi karşılayamadığı yoğun günler için acil durum güç kaynağı olarak idealdir. Pil, USB mini / mikro USB jakları olan hemen hemen tüm taşınabilir cihazları şarj eder. Aygıt, USB kablosu kullanılarak bilgisayarınızdan veya elektrik prizinden kolayca yeniden şarj edilebilir.

Özellikleri:

artı Aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı koruma
artı Büyük kapasite ve küçük boyutlu pil
artı Harici pilin deşarjının LED göstergesi
artı Pili mevcut cep telefonundan 3 kat daha fazla şarj eder
artı 5000mAh'a kadar pil kapasitesi
artı Çok hafif, sadece 100 gram


Özellikler:

Pil Türü: Li-pol
Çıkış: 5V / 1A
Giriş: 5V / 1A
Kapasite: 5000mAh
Tam şarj süresi: 4-5 saat
Yaşam: 500 şarj döngüsü
Çalışma sıcaklığı: -20 ° C ila + 50 ° C
Aşırı gerilim koruması: evet
Aşırı ısınma koruması: evet
Aşırı şarj koruması: evet
Toplam deşarj koruması: evet
Ebatlar: 120 * 41,5 * 14,5 mm
Ağırlık: 100 g

İçindekiler:

1x 5000mAh Harici Batarya
1x USB kablosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok