Kozmetik mini buzdolabı 6L

Kod: 62-023
4 122,00 ₺ KDV hariç fiyat: 3 434,94 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Kozmetik mini buzdolabı 6L, ilaçların yanı sıra kozmetiklerin soğutulması için tasarlanmıştır ve kompakt boyutu ve hafif yapısı sayesinde seyahat için idealdir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Kozmetik mini buzdolabı 6L , ilaçların yanı sıra kozmetiklerin soğutulması için tasarlanmıştır ve kompakt boyutu ve hafif yapısı sayesinde seyahat için idealdir. Üst kısım, bir düğmeye dokunarak kolayca açılır ve şeffaflığı sayesinde, buzdolabının içeriğini kolayca tanımlayabilirsiniz. Entegre dijital ekran, iç ortam sıcaklığı hakkında sizi bilgilendirmek için kullanılır, böylece kozmetiklerinizin sıcaklığını kontrol altında tutarsınız.

Doğru tamircinin her bahçe partisi, kulüp evi veya garajında sıcak yaz günlerinde kaliteli soğuk içecekler olmalıdır. Ara sıra kullanım için kesinlikle ihtiyaç duymadığınız klasik büyük buzdolaplarıyla kendinizi sınırlamayın. Mini buzdolaplarımız ihtiyacınız olanı soğutacak ve içeceklerinizi gün boyu istenilen sıcaklıkta tutacak ve yiyecekleriniz çok uzun süre taze kalacaktır. Bu mini buzdolapları sadece boyutları ve uzun yolculuklarda arabada kullanılabilirliği nedeniyle avantajlı değil. Her odayı tamamlayacak modern ve zamansız buzdolabı tasarımından kesinlikle memnun kalacaksınız. Enerji tüketimi elbette buzdolabının boyutu ve hacmi ile doğru orantılıdır. Satılık çeşitli mini taşınabilir buzdolapları - ucuza e-mağazamızdan çevrimiçi satın alabilirsiniz. Kaliteli işlem ve uygun fiyat.

BCR-6 Kozmetik Buzdolabı

Özellikler:

Modeli: BCR-6
Hacim: 6 litre
Soğutma: ortam sıcaklığında 10-12 ° C
İzolasyon: CFC ve HCFC içermeyen poliüretan köpük
Güç kaynağı: DC 12V, DC 12V / AC 110V, DC 12V / AC 230V
Ağırlık: 2,5 kg
Güç tüketimi: 40-60W
Boyutlar: 310 (D) x 215 (W) x 275 (H) mm

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok