Cadılar Bayramı kostümü - düşen bir kafa

Kod: 91-016
624,00 ₺ KDV hariç fiyat: 520,00 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Cadılar Bayramı kostümü - düşen bir kafa, satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. Düşen kafa, partideki arkadaşları veya diğer insanları nasıl etkileyeceğiniz mükemmel bir fikirdir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Cadılar Bayramı kostümü - düşen bir kafa   Satın alabileceğiniz en iyi kostüm vardır. Düşen kafa, partide veya Cadılar Bayramı'nda arkadaşları veya diğer insanları nasıl etkileyeceğiniz mükemmel bir fikirdir. Kostüm, baş omuzlardan düştüğü ve siz onu elinizde yakaladığınız için illüzyonun bir parçasıdır!

Bu eşsiz kıyafet, insanların ilgisini gerçekten garanti ediyor. Kostüm, destek çerçeveli ceket içerir. Karnaval Morph Kostümleri , Cadılar Bayramı, karnaval, diskotek, bir kulüpte, bir partide veya festivalde dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için en doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Kostümler e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Ve çok sayıda fotoğraf ve videoya hazır olun çünkü ilgi odağı olacaksınız.

morph kostym düşen kafa

Kostümler günümüz kıyafetlerine benzemez ve çok çeşitli bedenlere uyacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Birçoğunun rahat bir kullanım için elastik kayışları ve esnek malzemeleri vardır. Daha fazla bilgi için aşağıya bakın:

morph kostümleri bir boyut

Daha fazla bilgi:

Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok