Korkunç kostüm - ikiye bölün

Kod: 91-018
624,00 ₺ KDV hariç fiyat: 520,00 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Korkunç kostüm - ikiye bölün. Bu kostüm, ikiye bölünmüş insan yanılsamasının bir parçası. Nasıl çalıştığını anlamaya çalışan arkadaşlarınızın tepkilerini görün.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Korkunç kostüm - ikiye bölün. Bu kostüm, ikiye bölünmüş insan yanılsamasının bir parçası. Nasıl çalıştığını anlamaya çalışan arkadaşlarınızın tepkilerini görün. Ve onlara bu kostümü gösterdiğinizde insanların dehşet dolu çığlıklarına hazır olun ve örneğin daha iyi etki için bir testere ekleyebilirsiniz.

Bu eşsiz kostüm kesinlikle insanların dikkatini çekiyor. Kostüm, çerçeveli tişört ve pantolon içerir. Cadılar Bayramı Karnavalı için ideal ve özgün bir seçimdir. Cadılar Bayramı, karnaval, diskotek, klüpte, bir partide veya festivalde en iyi olan Morph Kostümleri, dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için en doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Kostümler e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Ve çok sayıda fotoğraf ve videoya hazır olun çünkü ilgi odağı olacaksınız.

Kostümler günümüz kıyafetlerine benzemez ve çok çeşitli bedenlere uyacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Birçoğunun rahat bir kullanım için elastik kayışları ve esnek malzemeleri vardır. Daha fazla bilgi için aşağıya bakın:

morph kostümleri bir boyut

Daha fazla bilgi:
Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok