Korkunç Kostüm - Uzaylı

Kod: 91-015
624,00 ₺ KDV hariç fiyat: 520,00 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Korkunç Kostüm - Alien, satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. Kostüm bir kostümden daha fazlası mı? Korkmuş insanlara, paniğe ve çığlıklara hazır olun

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Korkunç Kostüm - Alien , satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. Kostüm bir kostümden daha fazlası mı? Korkmuş insanlara, paniğe, çığlıklara ve hatta bu kostümü gördüklerinde şok olmaya hazır olun. Bu kostümle, göğsünüzden bu çirkin uzaylının çıktığı sahneyi filmden olduğu gibi neredeyse gerçekçi bir şekilde gösterebilirsiniz.

Uzaylıların ceket, tişört ve kuklasından kostümler. Karnaval Morph Kostümleri , Cadılar Bayramı, karnaval, diskotek, bir kulüpte, bir partide veya festivalde dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için en doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Kostümler e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Ve çok sayıda fotoğraf ve videoya hazır olun çünkü ilgi odağı olacaksınız.

morph suit davetsiz misafir

Kostümler günümüz kıyafetlerine benzemez ve çok çeşitli bedenlere uyacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Birçoğunun rahat bir kullanım için elastik kayışları ve esnek malzemeleri vardır. Daha fazla bilgi için aşağıya bakın:

morph kostym tablo boyutu

Daha fazla bilgi:

Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok