Mega Morph takım elbise Smokin

Kod: 91-021
882,00 ₺ KDV hariç fiyat: 734,94 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Mega Morph takım Tuxedo, satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. Büyük, smokin zıplıyor. Çok eğlenecek şişme kostüm

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Mega Morph takım Tuxedo , satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. Büyük, smokin zıplıyor. Çok eğleneceğiniz şişme kostüm, garson veya uşak oynayabilir ve kendinizi ve diğerlerini eğlendirebilirsiniz. Kostüm, bir Cadılar Bayramı partisi veya karnaval için kesinlikle mükemmel ve orijinal bir seçimdir.

Çoğu insan için tek beden uygundur. Kostümler günümüz kıyafetlerine benzemez ve çok çeşitli bedenlere uyacak şekilde tasarlanır ve üretilir. Birçoğunun rahat bir kullanım için elastik kayışları ve esnek malzemeleri vardır. Tek beden kostümler, hemen hemen herkese uyacak şekilde ücretsiz olarak giyilir. Cadılar Bayramı, karnaval, diskotek, klüpte, bir partide veya festivalde en iyi olan Morph Kostümleri, dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için en doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Kostümler e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Ve çok sayıda fotoğraf ve videoya hazır olun çünkü ilgi odağı olacaksınız.

mega morph smokin

Karnaval kostümleri - kostümün her tarafında çift dikiş uzun ömür sağlarken, iki fermuar hızlı ve kolay geçiş ve morphing sağlar. Özel malzeme kombinasyonu , giysinin daha büyük çekiciliğini sağlar. Kostümler gizli elastan karışımımız tarafından özenle tasarlandı, bu da kostümümüzün size daha iyi uyması, daha uzun süre dayanması ve size saatler süren eğlence getirmesi anlamına geliyor.

Daha fazla bilgi:

Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.
Morph kıyafeti size standart kostümünüzden çok daha fazlasını verir
Herkese uygun tek beden

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok