Morph Cadılar Bayramı kostümü - Atan Kalp

Kod: 91-014
464,00 ₺ KDV hariç fiyat: 386,72 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Morph Halloween kostümü - Beating Heart, satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. İnsanların merak edip korkacağına hazır olun. Gerçekçi kalp atışını görün

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Morph Halloween kostümü - Beating Heart , satın alabileceğiniz en iyi kostümdür. İnsanların merak edip korkacağına hazır olun. Gerçekçi kalp atışını görmek, onu görenler için büyük bir şoktur. Ve tişörtün içinden atan kanlı kalbe bakarken kim heyecanlanıyor?

Karnaval Morph Kostümleri , Cadılar Bayramı, karnaval, diskotek, bir kulüpte, bir partide veya festivalde dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için en doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Kostümler e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Ve çok sayıda fotoğraf ve videoya hazır olun çünkü ilgi odağı olacaksınız.

Mobil cihazınızı bir gömleğin üzerindeki gizli bir cebe yerleştirin ve morph suit - Beating heart için indirilen uygulamayı çalıştırın. Ekranda atan kalp gösterilir ve ardından uygulamayı başlatmak için kalp atışına çift tıklayın ve tek bir tıklama ile onu durdurabilirsiniz. Lateks tişört TEK BOYUTtur ve iTouch'tan Samsung Galaxy Note'a kadar her türlü mobil cihaz için uygundur.

morph kostym çarpan kalp

Kostümler gizli elastan karışımımız tarafından özenle tasarlandı, bu da kostümümüzün size daha iyi uyması , daha uzun süre dayanması ve size saatler süren eğlence getirmesi anlamına geliyor.

Daha fazla bilgi:

Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok