Maskeler Karnavalı - Palyaço

Kod: 90-016
880,00 ₺ KDV hariç fiyat: 733,28 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Maskeler Karnavalı - Palyaço, dünyadaki ilk dijital animasyon Morph maskesidir. Bir sirkin en kötü kabusuna dönüşeceğiniz zaman çığlıklara ve bağırışlara hazırlanın

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Maskeler Karnavalı - Palyaço, dünyadaki ilk dijital animasyon Morph maskesidir. Bir sirkin en kötü kabusuna dönüşeceğiniz zaman çığlıklar ve haykırışlara hazırlanın - Dijital uğursuz palyaço. Bu korkutucu etkiyi elde etmek için , ücretsiz uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz, mobil cihazı maskeli bir cebe koymanız ve devam edin, harika Palyaço burada. Tıklama hareketi başlatır ve durdurur.

Maskeler Karnavalı - Morph maskelerinin geleceğine hoş geldiniz! Bakın, gülün, maskenizin arkasında eğlenin, insanlar çıldıracak, korkacak ve meraklanacak ve ne olduğunu öğrenmek isteyeceklerdir. Tüm animasyon efektleri interaktiftir ve çılgın gerçekçi efektin iyileştirilmesi için katılım ve seslere sahiptir! Şaşırtıcı derecede basit ve kesinlikle mükemmel - sadece 30 saniyelik hazırlık ve çok sayıda fotoğraf ve video için hazır olun, ilgi odağı olacaksınız. Halloween Morph maskeleri% 100 orijinal ve% 110 harika.

Daha önce hiç görmediğiniz inanılmaz interaktif ve dijital cadılar bayramı maskeleri. Herhangi bir Cadılar Bayramı partisinin veya karnavalda, diskolarda, kulüplerde ve festivallerde yıldızı olacağınızı garanti ediyoruz.

Maskeler Karnavalı - Palyaço dönüşümü

Maskede, mobil cihazınızı takabileceğiniz bir cebi vardır, böylece mobil cihazınızı 2 saniyeden daha kısa sürede çıkarabilir ve takabilirsiniz. Cadılar Bayramı veya korkunç parti, karnaval veya herhangi bir eğlence için mükemmeldir.

Digital Morph maskeleri 6,25 "x 3,25" e kadar olan cep telefonları (Galaxy S ve iPhone 6 Plus) için uygundur.

Apple cihazında iOS 6 veya üstü olmalıdır.
Android cihazlar - Android 2.2 veya üstü çalıştıran.

Maskelerimizin çoğu, partinin kralı olmak isteyen hemen hemen herkese uyacak şekilde tasarlanmıştır, gevşek bir şekilde tutturulmuştur veya elastik bantları veya elastik malzemeleri vardır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok