Morph gömlek - Iron Man kıyafeti

Kod: 90-007
512,00 ₺ KDV hariç fiyat: 426,72 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Morph T-shirt - Iron Man kıyafeti. Ark Reaktörü - güç kaynağı. Tony Stark gibi olun ve bu Iron Man tişörtünü giyerek kendinizi dünyanın en büyük dövüş makinesine dönüştürün

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Morph T-shirt - Iron Man kıyafeti. Ark Reaktörü - güç kaynağı. Tony Stark gibi olun ve parlayan Ark Reaktörü işlevine sahip bu Iron Man tişörtünü giyerek kendinizi dünyanın en büyük dövüş makinesine dönüştürün. Bu korkutucu etkiyi elde etmek için , ücretsiz uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz, mobil cihazı cebinize bir tişörtün içine koymanız ve devam edin, harika Iron Man burada. Tıklama hareketi başlatır ve durdurur.

Şaşırtıcı derecede basit ve kesinlikle mükemmel - sadece 30 saniyelik hazırlık ve interaktif morph gömleğimizle herhangi bir gece veya gündüz partinin hakimiyetinde olacak ... Partiyi kot pantolon ve gömlekle şef olarak gösterin, sadece herhangi bir gömlek değil, ama Morph gömlek! Bir sürü fotoğraf ve videoya hazır olun, ilgi odağı olacaksınız. Tüm Morph Designs T-shirtleri% 100 orijinal ve% 110 harikadır.

Daha önce hiç görmediğiniz inanılmaz interaktif ve dijital MORPH gömlekleri .. Herhangi bir Cadılar Bayramı partisinin ya da karnaval, disko, kulüp ve festivallerde yıldızı olacağınızı garanti ediyoruz.

morph demir adam

Cadılar Bayramı, karnavallar, disko, kulüp, parti veya festival için harika Morph tişörtleri, dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız sizin için doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Satışa sunulan Morph dijital ve interaktif tişörtler, e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Yeni bir ön gömlek cebi vardır, böylece telefonunuzu 2 saniyeden daha kısa sürede çıkarıp takabilirsiniz.

Digital Morph gömlekleri 6,25 "x 3,25" e kadar olan cep telefonları (Galaxy S ve iPhone 6 Plus) için uygundur.

Apple cihazında iOS 6 veya üstü olmalıdır.
Android cihazlar - Android 2.2 veya üstü çalıştıran.

Daha fazla bilgi:
Daha eğlenceli, daha fazla aksiyon, daha fazla arkadaş, daha fazla hikaye ve deneyim
Maksimum konfor ve dayanıklılık için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

morph-shirt boyut tablosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok