Morph maskeleri - cyborg

Kod: 90-013
550.00 ₺ KDV hariç fiyat: 458.33 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Morph maskeleri - cyborg, dünyadaki ilk dijital animasyonlu maskedir. Bu dijital Cyborg maskesi ile kendinizi tamamen dönüştürün.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Morph maskeleri - cyborg, dünyadaki ilk dijital animasyonlu maskedir. Bu dijital Cyborg maskesi ile kendinizi tamamen dönüştürün. Yarı insan yarı makinenin lazer gözü diğerlerini dehşete düşürmesini sağlar. Bu korkutucu etkiyi elde etmek için , ücretsiz uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz, mobil cihazı cebinize bir maske içinde yerleştirmeniz ve devam edin, harika Cyborg burada. Tıklama hareketi başlatır ve durdurur.

Maskeler Karnavalı - Morph maskelerinin geleceğine hoş geldiniz! Bakın, gülün, maskenizin arkasında eğlenin, insanlar çıldıracak, korkacak ve meraklanacak ve ne olduğunu öğrenmek isteyeceklerdir. Tüm animasyon efektleri interaktiftir ve çılgın gerçekçi efektin iyileştirilmesi için katılım ve seslere sahiptir! Şaşırtıcı derecede basit ve kesinlikle mükemmel - sadece 30 saniyelik hazırlık ve çok sayıda fotoğraf ve video için hazır olun, ilgi odağı olacaksınız. Halloween Morph maskeleri% 100 orijinal ve% 110 harika.

Daha önce hiç görmediğiniz inanılmaz interaktif ve dijital cadılar bayramı maskeleri. Herhangi bir Cadılar Bayramı partisinin veya karnavalda, diskolarda, kulüplerde ve festivallerde yıldızı olacağınızı garanti ediyoruz.

morph maskesi cyborg

Dikkat çekmek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız karnaval için morph maskeleri sizin için doğru yatırımdır. Sevdiklerinize özel bir hediye olarak uygundur. Satışa sunulan Morph dijital ve interaktif tişörtler, e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alınabilir. Yeni bir ön gömlek cebi vardır, böylece telefonunuzu 2 saniyeden daha kısa sürede çıkarıp takabilirsiniz.

Digital Morph maskeleri 6,25 "x 3,25" e kadar olan cep telefonları (Galaxy S ve iPhone 6 Plus) için uygundur.

Apple cihazında iOS 6 veya üstü olmalıdır.
Android cihazlar - Android 2.2 veya üstü çalıştıran.

Maskelerimizin çoğu, partinin kralı olmak isteyen hemen hemen herkese uyacak şekilde tasarlanmıştır, gevşek bir şekilde tutturulmuştur veya elastik bantları veya elastik malzemeleri vardır.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok