42L ekstra hacimli taşınabilir buzdolabı

Kod: 62-007
3,190.00 ₺ KDV hariç fiyat: 2,658.30 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Ekstra 42L saklama alanına sahip portatif buzdolabı, yerleşik tekerlekler ve bir açılır tutamak ile birlikte yiyeceklerinizi yolda taze tutacaktır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Ekstra 42L saklama alanına sahip portatif buzdolabı, yerleşik tekerlekler ve bir açılır tutamak ile birlikte yiyeceklerinizi yolda taze tutacaktır. Güçlü çift soğutma sistemi , depolanan yiyecek ve içeceklerin iyi soğutulmasını sağlar.

Doğru tamircinin her bahçe partisi, kulüp evi veya garajında sıcak yaz günlerinde kaliteli soğuk içecekler olmalıdır. Ara sıra kullanım için kesinlikle ihtiyaç duymadığınız klasik büyük buzdolaplarıyla kendinizi sınırlamayın. Mini buzdolaplarımız ihtiyacınız olanı soğutacak ve içeceklerinizi gün boyu istenilen sıcaklıkta tutacak ve yiyecekleriniz çok uzun süre taze kalacaktır. Bu mini buzdolapları sadece boyutları ve uzun yolculuklarda arabada kullanılabilirliği nedeniyle avantajlı değil. Her odayı tamamlayacak modern ve zamansız buzdolabı tasarımından kesinlikle memnun kalacaksınız. Enerji tüketimi elbette buzdolabının boyutu ve hacmi ile doğru orantılıdır. Satılık çeşitli mini taşınabilir buzdolapları - ucuza e-mağazamızdan çevrimiçi satın alabilirsiniz. Kaliteli işlem ve uygun fiyat.

Ekstra hacimli seyahat buzdolabı

Özellikler:

Modeli: BC-42
Hacim: 42 litre
Soğutma: Ortam sıcaklığında 15-20 ° C
İzolasyon: CFC ve HCFC içermeyen poliüretan köpük
Güç kaynağı: 220V-240V, 50-60Hz / DC: 12V
Ağırlık: 15 kg
Güç tüketimi: 72W
Boyutlar: 520 (D) x 420 (W) x 560 (H) mm

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok