Araba buzdolabı - 25L / 27 teneke

Kod: 62-004
3 735,00 ₺ KDV hariç fiyat: 3 112,50 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Araba buzdolabı - 25L / 27 kutu. Şarabı, içecekleri vb. Soğutmak için kullanılan bu küçük buzdolabı, bahçenize mükemmel bir şekilde sığacaktır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Araba buzdolabı - 25L / 27 kutu. Şarabı, içecekleri vb. Soğutmak için kullanılan bu küçük buzdolabı, bahçenize mükemmel bir şekilde sığacaktır.

Doğru tamircinin her bahçe partisi, kulüp evi veya garajında sıcak yaz günlerinde kaliteli soğuk içecekler olmalıdır. Ara sıra kullanım için kesinlikle ihtiyaç duymadığınız klasik büyük buzdolaplarıyla kendinizi sınırlamayın. Mini buzdolaplarımız ihtiyacınız olanı soğutacak ve içeceklerinizi gün boyu istenilen sıcaklıkta tutacak ve yiyecekleriniz çok uzun süre taze kalacaktır. Bu mini buzdolapları sadece boyutları ve uzun yolculuklarda arabada kullanılabilirliği nedeniyle avantajlı değil. Her odayı tamamlayacak modern ve zamansız buzdolabı tasarımından kesinlikle memnun kalacaksınız. Enerji tüketimi elbette buzdolabının boyutu ve hacmi ile doğru orantılıdır.

En sevdiğimiz içeceklerin mükemmel soğutulması için mini buzdolabı. Hayatınızı kolaylaştırın - bu şarap, içecek vb. İçin küçük buzdolabı , bahçenize veya kulübenizin iç kısmına veya bir araba buzdolabına mükemmel şekilde sığacaktır. Satılık çeşitli mini taşınabilir buzdolapları - ucuza e-mağazamızdan çevrimiçi satın alabilirsiniz. Kaliteli işlem ve uygun fiyat.

Mini buzdolapları - camlı


Özellikler:

Tür: BCR 25
Hacim: 25 litre / 27 kutu (330ml)
Soğutma: ortam sıcaklığında 18-25 ° C
İzolasyon: CFC ve HCFC içermeyen poliüretan köpük
Güç kaynağı: 12V DC, DC 12V / AC 110V, DC 12V / AC 230V
Ağırlık: 7 kg
Güç tüketimi: 40-60W
Boyutlar: 410 (D) x 340 (W) x 480 (H) mm

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok