Fıçı şeklinde şarap soğutucu - 40 litre / 15 şişe

Kod: 62-009
7 485,00 ₺ KDV hariç fiyat: 6 237,45 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Fıçı şeklinde şarap soğutucu - 40 litre / 15 şişe. Ahşap fıçı tasarımına sahip özel şarap soğutucusu, ilk bakışta dikkat çekiyor.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Fıçı şeklinde şarap soğutucu - 40 litre / 15 şişe. Ahşap fıçı tasarımına sahip özel şarap soğutucusu , ilk bakışta dikkat çekiyor. Uzmanlar, şarapların doğru sıcaklıkta servis edilmesini tavsiye ediyor ve entegre dijital panel ile sorun olmayacak. Optimum sıcaklıkta servis edilebilmesi için şarabınızı soğutmak için kolayca doğru bir sıcaklık düzenlemesi kurabilirsiniz.

En sevdiğiniz içecekleri mükemmel şekilde soğutmak için fıçı şeklinde mini buzdolabı. Sadece alkollü içeceklerin değil içeceklerin de olmazsa olmaz özelliklerinden biri servis sırasındaki sıcaklıklarıdır. Sıcak yaz günlerinde ulaşılması en zor şey budur. Ahşabın mükemmel taklidi, hoş bir antika izlenimi verir. Yaklaşık 15 içecek için 40 litreye kadar bir kapasite yeterlidir. Bu şarap dolabı özellikle şarap severler tarafından beğenilecektir.

En sevdiğimiz içeceklerin mükemmel soğutulması için mini buzdolapları. Hayatınızı kolaylaştırın - bu şarap, içecek vb. İçin küçük buzdolabı , bahçenize veya kulübenizin iç kısmına veya bir araba buzdolabına mükemmel şekilde sığacaktır. Satılık çeşitli mini taşınabilir buzdolapları - ucuza e-mağazamızdan çevrimiçi satın alabilirsiniz. Kaliteli işlem ve uygun fiyat.

fıçı şeklinde buzdolabı

Özellikler:

Türü: BC-40
Hacim: 40 litre / 15 şişe
Soğutma: ortam sıcaklığında 18-25 ° C
Malzeme: Plastic
Boyutlar: 475 (üst çap) x 600 (merkez çap) x 780 (yükseklik) mm
Ağırlık: 15,9 kg

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok