FULL HD kamera ve uzaktan kumanda + 16 GB belleğe sahip casus gözlükler

Kod: 10-170
2 682,00 ₺ KDV hariç fiyat: 2 235,06 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

FULL HD kamera ve uzaktan kumanda + 16GB belleğe sahip casus gözlükler, göze batmayan harika bir casus eklentisi yapmak için zarif bir tasarıma sahiptir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

FULL HD kamera ve uzaktan kumanda + 16GB belleğe sahip casus gözlükler, kıyafetinize göze batmayan harika bir casus eklentisi yapmak için zarif bir tasarıma sahiptir. Full HD kamera, gözlüğün çerçevesine mükemmel bir şekilde gizlenmiştir , bu nedenle çevre hakkında herhangi bir şüphe uyandırmaz, görünür lens yoktur . Kamera, gizliliğini garanti eden ve herhangi bir açıdan veya arkadan aydınlatmada çıplak gözle görülemeyen tek yönlü şeffaf bir plastiği tarar. Kamera tarafından yakalanan görüntü , Full HD 1920x1080'de 30 fps'de sesli olarak çekilir . Gözlük çerçevesindeki dokunmatik yüzeyle veya birlikte verilen uzaktan kumanda ile kullanımı basittir, böylece onları kullanırken cama hiç dokunmanıza gerek kalmaz.

Kameralı gözlükler koyu renkli güneş lenslerine sahiptir.

gözlüklü kamera full hd

280 mAh pil , çerçevenin sağ tarafına yerleştirilmiştir. Bir pilin yaklaşık 75 dakikalık kayıt pil ömrü vardır. Kayıtlar, 2 saate kadar kayıtla 16 GB dahili bellekte saklanır. Pili şarj ederken, çerçevenin sol tarafını açın ve mini 8pin USB aracılığıyla şarj cihazına bağlayın. En büyük avantajı, diğer pili şarj ederken gözlüğünüze taktığınız pakette pil bulunan bir yedek kol daha olmasıdır. Bu, sürekli olarak video kaydetmenize olanak tanır. Pili Powerbank aracılığıyla şarj etme işlevini de takdir edeceksiniz, bu da her zaman şarj edilmiş bir pilinizin olmasını sağlayacaktır. Full HD gözlükleri bilgisayarınıza bağladıktan sonra kaydedilen videoları oynatabilir veya dahili belleği bir veri deposu olarak kullanabilirsiniz.

HD kameralı casus gözlükler

Casus gözlüklerle, gördüğünüzü tam olarak elleriniz serbest olarak kaydedersiniz. Bir toplantının göze batmayan bir kaydını yapmanız gerekiyorsa veya ifşa etmeden video çekmeniz gereken diğer çeşitli durumlarda Full HD gözlükler sizin için mükemmel bir seçimdir. Gözlüklerin geniş bir kullanım alanı vardır, çünkü onları örneğin bir tatilde, bir konserde veya çeşitli yaşam deneyimlerini kaydederken kullanabilirsiniz.

gizli HD kameralı gözlükler

Özellikleri:

ARTI Kamera ile casus gözlük
artı 30 fps'de Full HD çözünürlük 1920x1080P
artı Uzaktan kumanda
artı 280 mAh pil ile 2x yedek kol

Özellikler:

Optik: Cmos 2.0 Mega
Video çözünürlüğü: 1920x1080
Çerçeve oranı: 30 fps
Video formatı: AVI
Tarama açısı: 70 °
Dahili bellek: 16 GB
Video boyutu: 16 GB, 2 saatlik video kaydı için yeterlidir
Batarya: 280mAh
Pil ömrü: yakl. 75 dk.

Paket içeriği:

1x HD kameralı casus gözlükler
1x Uzaktan kumanda
2x Pil ile yedek kol
USB kablosuyla şarj etmek için 1x Redüksiyon
1x USB kablosu
1x Temizleme bezi
1x Gözlük çantası
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok