Maymun yüz maskesi (Maymunlar Gezegeninden) - Cadılar Bayramı veya karnaval için çocuklar ve yetişkinler için

Kod: 88-285
1 015 ₺ KDV hariç fiyat: 846 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün tükenmiştir. Bu ürün artık mevcut değildir.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards

Maymunlar Gezegeninden Maymun yüz maskesi - Cadılar Bayramı veya karnaval için çocuklar ve yetişkinler için. Maymunlar gezegeninden çocuk ve yetişkin kostümü (maskesi) %100 doğal lateksten yapılmış maymun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Maymun yüz maskesi (Maymunlar Gezegeninden) - Cadılar Bayramı veya karnaval için çocuklar ve yetişkinler için. Maymunlar gezegeninden çocuk ve yetişkin kostümü (maskesi) Maymun, çevre dostu ve toksik olmayan %100 doğal lateksten yapılmıştır . Maskenin ağzından ve burnundan görmek ve nefes almak rahat ve nefes alabilirdir.

maymunlar gezegeninden çocuk maskeli maymun

Erkekler / kızlar (çocuklar) veya yetişkinler için Cadılar Bayramı maskeleri

Maymunlar Gezegeni maskesindeki maymun, bu ikonik film serisinin hayranları için büyüleyici bir parça. Maymunlar Gezegeni maymununun öne çıkan gözleri ve ifadesi de dahil olmak üzere imza niteliğindeki özelliklerini yakalayan çarpıcı ayrıntılarla üretilmiştir. Maymunlar Gezegeni'nden Maymun şeklindeki bu lateks maske bu nedenle Cadılar Bayramı, karnaval, maskeli balo, çeşitli partiler, doğum günü partileri ve diğerleri için tamamen ideal ve orijinal bir seçimdir. Maymunlar Gezegeni'ndeki Maymun gibi maskelerimiz Cadılar Bayramı'nda, karnavalda, diskoda, kulüpte, partide veya festivalde en iyi şekilde öne çıkıyor ; etkilemek ve özellikle havalı olmak istiyorsanız bunlar sizin için doğru yatırımdır.

Maymunlar gezegeninden Cadılar Bayramı maymun maskesi

Karnaval maskeleri - Çocuklar ve yetişkinler için Lateks karnaval maskeleri

Sevdikleriniz için orijinal bir hediye olarak da uygundur. Maskeleri e-mağazamızdan online olarak satın alabilirsiniz. Ve ilgi odağı olacağınız birçok fotoğraf ve videoya hazır olun. Doğal lateks malzemelerin özel karışımı, göz alıcı olmasının yanı sıra mükemmel bir kesimin yanı sıra rahat bir giyimi de garanti eder. Karnaval kostümleri (maskeleri) özenle tasarlanmışlardır ve birçok harika desenle en sevdiğiniz süper kahramana veya korku filmi canavarlarına dönüşebilirsiniz.

Maymunlar gezegeninden maymun karnaval maskesi

Paket içeriği:

1x Maymunlar Gezegeni maskesinden Maymun

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok