Uygulama kontrollü yılbaşı ağacı SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 adet RGB + W + BT + Wi-Fi

Kod: 78-027
13 650 ₺ KDV hariç fiyat: 11 375 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Uygulama kontrollü yılbaşı ağacı SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 adet RGB + W + BT + Wi-Fi. Işıklı ağaç - seveceğiniz ışıklar.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Uygulama kontrollü yılbaşı ağacı SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 adet RGB + W + BT + Wi-Fi. Işıklı ağaç - seveceğiniz ışıklar. Bu devrim niteliğindeki LED ağaç lambaları, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz aydınlatma dekorasyonları getiriyor. LED ağaç - ışıklar, Android ve iOS ile uyumlu bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir . Yapay ağaç üç bölümden oluşuyor, 11 sıra halinde 78 dal ve ışıktan oluşuyor, ağacın toplam yüksekliği 2,3 metredir.

Noel için LED Twinkly Tree - nefesinizi kesecek

ışıklar ile Noel ağacıyapay parlayan ağaçakıllı kontrollü Noel ağacı

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak birbirleriyle kablosuz olarak iletişim kurar . Aynı görüntüleme ışığı motifi ve deseniyle aynı anda 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP20 koruması .

Işıklı ağaç - akıllı LED Noel ağacı TWINKLY - 400 adet

Uygulama kontrollü yılbaşı ağacı

LED Noel ağacı - TWINKLY ışıklar - 400 adet

pırıltılı ağaç aydınlatması

Yapay ağaç üç bölümden oluşuyor, 11 sıra halinde 78 dal ve ışığa sahip - toplam 400 parça LED ışık . Kablonun rengi siyah-yeşildir - ağaçla birleştirmek için. RGB + W, LED ışıkların 16 milyon renk + W beyaz RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Renk ölçeğinden ışık yoğunluğunu ve tam rengi ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Assistant ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Dekorasyonunuz çeşitli cihazlardan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda bir hafif zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi oluşturun ve ortak bir aydınlatma temasıyla aynı anda kontrol edin.

noel akıllı ampuller

LED ışıklar - Noel ağacı , Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve onu hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini eşler ve daha sonra her ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı farklı bir rengi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgiseldir . Uygulamada, varsayılan kalıplar arasından seçim yapabilir , İnternet'ten çevrimiçi galeriden yeni kalıplar indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, dönüşü, harmanlamayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığın bir zaman programına göre otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sıraya göre ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

twinkly uygulamasıışıkların cep telefonu ile kontrolüen güzel Noel ağacıwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile Cristmas'ınız odada çalan müziğe tepki verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçecektir. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müzikle gösterim" i seçmek için kullanılabilen bir dizi desen ve tema vardır. Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın almanız gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Tüm parlak gökkuşağı renklerine ve mükemmel saf beyaz renge sahip yeni 4 kanallı mimariye sahip benzersiz LED diyot

led ışık şeridirgb + w ledwifi ile kontrol edilen led ampuller

Özellikleri:

artı 400 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB + W ışık
artı 3 bölümden oluşmaktadır


Şartname:

Modeli: TWT400SPP-BEU
Ağaç yüksekliği: 2,3 metre
Diyot sayısı: 400
Dayanıklılık: IP20
Diyot çapı: 5mm
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
LED tipi: RGB + W mat + şeffaf, düz
Kablo: siyah-yeşil
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1,5A
Ampul ömrü: 30000 saatin üzerinde


Paket içeriği:

400 diyot + denetleyicili 1x Noel ağacı
1x Adaptör
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok