Yüzen bitki saksısı - manyetik bir ahşap taban üzerinde havada duran 360 ° saksı

100% 1 Yorumlar Değerlendirme: 5 1
Kod: 11-354
1,190.00 ₺ KDV hariç fiyat: 991.67 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Yüzen bitki saksısı - manyetik bir ahşap taban üzerinde 360 ​​° saksıyı havaya kaldıran mükemmel bir iç dekorasyon - Levitating bitki.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Yüzen bitki saksısı - manyetik bir ahşap taban üzerinde 360 ​​° saksıyı havaya kaldıran mükemmel bir iç dekorasyon - Levitating bitki. Gördüğünüz en orijinal dekorasyonlardan biri. Harika bir iç aksesuar, ister ziyaretiniz ister müşterileriniz olsun, herkesin dikkatini çekecektir. Bitkiler her zaman evler, ofisler, ticari alanlar vb. İçin favori dekorasyonlar arasında yer almıştır.

Şekil ve renk ne kadar ilginç olursa o kadar iyidir. Neden benliğimizin estetik kısmını daha da yüksek bir seviyeye çıkarmıyoruz? Bu havaya yükselme potası sayesinde bitkilerinizin ağırlıksız bir duruma benzer şekilde havada yüzmesini sağlayacaksınız. Saksı , her koşulda en modern havaya kaldırma teknolojisinin (bir dizi elektromıknatıs) yardımıyla havada yükselir ve seçiminize göre sürekli olarak dönebilir veya tek bir yerde kalabilir.

Havaya yükselen bitki saksısı - 360 ° dönen yüzen bir saksı

Havaya yükselen bitki

Tek yapmanız gereken, tencereye daha küçük bir bitki yerleştirmek, ardından manyetik pedi elektriğe bağlamak ve tencereyi dikkatlice pedin üzerine doğrultun ve yüzmesine izin verin. Bu şık aksesuar evler, restoranlar veya resepsiyonlar için uygundur ve her ziyaretçinin ilgisini çekecektir. Avantajı, bitki seçiminin size kalmış olmasıdır, elbette daha küçük türler arasından seçim yapmanız gerekir. Ancak saksıyı bitkiler için kullanmak zorunda değilsiniz, istediğiniz her şeyi kaba koyabilirsiniz - yaratıcılığın sınırı yok. Kendinize ve sevdiklerinize büyüleyici bir deneyim yaşatın.

havaya yükselen bitki saksısı

Özellikler:

Giriş: AC100-240V
Çıkış: DC 12V 1,5A
Ped rengi - koyu meşe
Ped boyutları: 13,5 x 13,5 x 2,6 cm

Paket içeriği:

1x Levitating saksı (bitkisiz)
1x Manyetik ahşap ped
1x Güç adaptörü
1x Kullanım kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (1)

100%