Casus kulaklık - 9V pil ile indüksiyon döngüsü

30% 1 Yorumlar Değerlendirme: 2 1
Kod: 09-006
2 175 ₺ KDV hariç fiyat: 1 813 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Casus kulaklık - 9V pilli indüksiyon döngüsü, e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Casus kulaklık - 9V pil ile indüksiyon döngüsü - birisinin size tavsiye verebileceğini veya zor durumlarda ve kimsenin haberi olmadan size yardım edebileceğini takdir ettiğinizde, herkes hayatınızdaki durumu bilir. Öğrenciler için testler, sınavlar, iş toplantıları sırasında tüccarlar ve diğer durumlar için yapılır.

Görünmez casus kulaklık Agent 008 , cep telefonunuzu veya telsizlerinizi kullanarak, ancak kimsenin haberi olmadan biriyle uzaktan bağlantı kurmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde bir cihazdır. Prensip oldukça basittir, küçük boyutları ile neredeyse görünmez olan kablosuz casus kulaklığı kulağınıza takın, endüksiyon halkasını boynunuza asın, bu sayede sinyal endüktif olarak kablosuz olarak kulaklığa iletilir, burada sinyal sese dönüştürülür. . İndüksiyon döngüsü, kulaklık girişi aracılığıyla kablo aracılığıyla cep telefonunuza bağlanmalıdır. Telefondaki ses seviyesini maksimuma ayarlamak gerekir. Aynı zamanda casus kulaklığa verimli sinyal iletimi için 2x 9V pil kullanmanız gerekir.

Müşterilere, doğrulanmamış satıcılar aracılığıyla düşük kaliteli casus kulaklığın ucuz taklitlerini satın almamalarını öneririz.

Casus kulaklığın garantisi - 24 ay. Uzman tavsiyesi ve servisi.

Casus kulaklıklar, göze çarpmayacak şekilde kulak zarına sığacak şekilde şekillendirilmiştir. Toksik olmayan malzemeden yapılmıştır. Harika bir fiyata satılık görünmez casus kulaklık Agent 008, e-mağazamızdan çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

görünmez casus kulaklık

Casus kulaklığın özellikleri
• Profesyonel tasarım, mükemmel ses kalitesi
• Ergonomik tasarım, rahat kullanım
• Pil: 1,55V (SR 416SW 337) 5 saate kadar pil ömrü
• Boyutlar: 3x5x7mm
• Çalışma frekansı: tüm frekanslar


Casus kulaklık aksesuarları
- Casus kulaklık
- Batarya: 1,55 V
- Harici mikrofon
- Boyunda indüksiyon halkası
- Cep Telefonu için Jak Bağlantısı
- EN dilinde el kitabı
- 2 adet 9V pil gereklidir (dahil değildir)

casus kulaklık

Neden mağazamızdan casus teknolojisi satın almalıyım?

Yılların tecrübesi ile casus teknolojisinin doğrudan ithalatçısı ve distribütörüyüz. Ürünlerin işlenmesi ve iyileştirilmesi ile ilgili gereksinimlerimiz doğrudan üreticiye danışıyoruz. Satışa dahil olan her ürün , giriş kalite kontrolünden geçecek ve ancak bundan sonra casus ürünler teklifimize göre sıralanacaktır.

Testlerimiz, satılan tekniğimizin rakip ürünlere göre daha verimli ve daha uzun ömürlü olduğunu göstermektedir. Beklenmedik teknik sorunlar yaşanması durumunda durumu acilen müşteri memnuniyeti doğrultusunda çözmeye çalışırız.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (1)

30%
30%
Denis

Deneyim

Boyuna dolanan bakır kablo sesi duyabilmek için kulağa (veya içindeki kulaklığa) çok yakın olmalıdır, paraya değmez.
Şuradan çevrildi:: sk