Casus kulaklık Agent 007 + Bluetooth kalem

Kod: 09-009
4 350 ₺ KDV hariç fiyat: 3 625 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün tükenmiştir. Bu ürün artık mevcut değildir.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards

Satılık Bluetooth kalemli casus kulaklık, e-mağazamızdan uygun fiyata çevrimiçi satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Birine danışabileceğinizi, zor bir durumda yardım isteyebileceğinizi ve kimsenin haberi olmadan yardım isteyebileceğinizi, hayatınızdaki durumu herkes bilir. Test sırasında öğrenciler, iş toplantıları sırasında tüccarlar ve diğer durumlar için yapılır.

Bluetooth kalemli casus kulaklık Agent 007 , cep telefonunuz veya radyonuz aracılığıyla, ancak kimsenin haberi olmadan biriyle uzaktan bağlantı kurmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde bir cihazdır. Prensip oldukça basittir, casus kulaklığı kulağa takmak yeterlidir ve küçük boyutu sayesinde gerçekten görünmez ve sinyalin kablosuz olarak kulağa iletildiği özel tasarlanmış Bluetooth kalem kullanmak ve sonra sgnal sese dönüştürülür. Cep telefonunuza (kabloyla) bağlanmak için indüksiyon çözgü gereklidir. Telefon görüşmesi ses seviyesini maksimuma ayarlamak gerekir.

Casus kulaklık, kulağa tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır - bu, tamamen göze çarpmayacakları anlamına gelir. Kusurlu olmayan malzemeden yapılmıştır. Kablosuz casus kulaklık - satılık Bluetooth kalem ile, e-mağazamızdan uygun fiyata çevrimiçi satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

kablosuz kulaklık


Casus kulaklığın özellikleri
• Profesyonel tasarım, mükemmel ses kalitesi
• Ergonomik tasarım, rahat kullanım
• Pil: 1,55 V (337 SR 416SW) Pil ömrü 5 saate kadar
• Boyutlar: 3x5x7mm
• Çalışma frekansı: tüm frekanslar


Casus kulaklığın aksesuarları
- Casus kulaklık Agent 007
- Bluetooth Kalem
- Kalemin şarj edilmesi için Bluetooth adaptörü

kablosuz kulaklık

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma koşullarına (hak, teknik düzenlemeler, bildirimler, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok