GSM Kalem dedektörü hatalar

Kod: 09-002
1 276 ₺ KDV hariç fiyat: 1 063 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

GSM Kalem dedektörü e-mağazamızdan online olarak satın alabileceğiniz uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Evinizde, işyerinizde veya başka yerlerde böcek veya herhangi bir kablosuz sinyal olsun, GSM dedektörü görevi gören bir kalemdir. Bu özel olarak tasarlanmış kalem aynı zamanda cep telefonunuzun dinlenmiş olup olmadığını da tespit eder. Kalem yayın sinyalini yakalarsa, sarı LED yanıp sönmeye (parlamaya) başlayacaktır.

Bu cihaz, kablosuz kameralar dahil tüm GSM frekanslarında çalışır. Bölgenizdeki birinin telefonda konuşup konuşmadığını veya telefonunuzun birinin manipülasyonu altında olup olmadığını kolayca bulabilirsiniz. Yanıp sönme en az 1 dakika veya daha fazla sürekli olmalıdır ve telefonunuz aracılığıyla veri veya ses sinyalinin gönderildiği kesinlikle kesin değildir.

gsm dedektör ploštíc pero

GSM Kalem dedektörü , kablosuz cihaz 900/1200/1300 ve 2400/2600 / 3000MHz frekanslarını algılar. Kablosuz sinyalleri 10 metrelik bir menzil içinde algılar. Gizliliğiniz zaten korunuyor, sizi hiçbir şey şaşırtmayacak. Kalem ayrıca banknotların kontrolü için UV ışığına sahiptir. VF sinyaline ne kadar yaklaşırsanız, renkli ışık daha güçlü olacaktır. GSM Kalem dedektörü satılıktır, e-mağazamızdan uygun fiyata online satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.


Özellikler GSM Kalem dedektörü hatalar:

1. Pil: 4.5V, LR-44 x 3 adet kullanılarak (dahil)
2.Detektif Çıktı: LED yanıp sönüyor (lamba rengi LED'i)
3. Detective Induction Titul: 100MHz ~ 3GHz (900MHz altındaki frekans da cihaz tarafından yakalanır, ancak verici en az 200 mA radyan performansı olmalıdır)
4.Çalışma tüketimi: 30uA
5. Yanıp sönen LED akımı: 1mA
6. Çalıştırma talimatları
7. Dedektör boyutları: 146x 10 mm Φ. kompakt boyut
8. Paket boyutları: 178x38x18mm kompakt boyut

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma koşullarına (hak, teknik düzenlemeler, bildirimler, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok