GSM RF Hata dedektörü

Kod: 09-003
1 680 ₺ KDV hariç fiyat: 1 400 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Satılık GSM Hata dedektörü e-mağazamızdan uygun fiyata online satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

GMS RF Bug dedektörü, evinizde, ofisinizde veya diğer yerlerde böcek veya herhangi bir kablosuz sinyal olsun, GSM dedektörü görevi gören bir cihazdır.

Özel olarak tasarlanmış bu cihaz, aynı zamanda cep telefonunuzun dinleniyor olup olmadığını da öğreniyor. Cihaz yayın sinyalini alırsa ıslık çalmaya veya titremeye başlayacak ve sinyalin yoğunluğuna göre yeşil LED'ler parlayacak şekilde yanacaktır.

GSM Dedektörü , kablosuz kameralar dahil tüm GSM frekanslarında çalışır. Bölgenizdeki birinin telefonda konuşup konuşmadığını veya telefonunuzun birinin manipülasyonu altında olup olmadığını kolayca bulabilirsiniz. Yanıp sönme, ıslık çalma veya titreşim en az yaklaşık 1 dakika veya daha uzun süre kesintisiz olmalıdır ve telefonunuz aracılığıyla veri veya ses sinyali gönderildiği kesinlikle kesindir. Aygıt, kablosuz kameraları, dinleme hatalarını veya diğer kablosuz aygıtları algılamada sorun yaşamaz. Satılık GSM dedektörü e-mağazamızdan uygun fiyata online satın alabilirsiniz. Teklifimize bakın ve aradığınızı bulun.

gsm dedektörü

Cihaz, sessiz bir algılama yapmanız gerektiğinde, yani ses olmadan kulaklık bağlantısını da destekler. GSM sinyalinin algılama aralığı 10 M'ye kadardır (algılanan GSM sinyalinin gücüne bağlı olarak).

Frekans aralığı: 860-965MHZ (GSM); 1805-1880 MHZ (DCS); 1930-1990MHZ (ADET)

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma koşullarına (hak, teknik düzenlemeler, bildirimler, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok