Kablosuz görünmez kulaklık Agent 008 + Bluetooth İzle

Kod: 09-008
5 800 ₺ KDV hariç fiyat: 4 833 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Kablosuz görünmez kulaklık Agent 008 + Bluetooth Watch - daha yüksek kalitede sinyal iletimi (azaltılmış gürültü ve geliştirilmiş işitilebilirlik) ve 35 cm'ye kadar Bluettoth sinyal aralığı ile casus kulaklığın en yeni versiyonu. Şu anda en kaliteli model casus kulaklık

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Kablosuz görünmez kulaklık Agent 008 + Bluetooth Watch - daha yüksek kaliteli sinyal iletimi (azaltılmış gürültü ve geliştirilmiş işitilebilirlik) ve 35 cm'ye kadar Bluettoth sinyal aralığı ile casus kulaklığın en yeni versiyonu. Şu anda piyasadaki en kaliteli model casus kulaklık.

Hayatınızdaki durumu, zor bir durumda birisinin size tavsiyede bulunmasını veya yardım etmesini takdir ettiğiniz ve kimsenin bunu bilmeyeceği zaman herkes bilir. Testler sırasında öğrenciler, iş görüşmeleri sırasında tüccarlar ve diğer durumlar için uygundur.

Bluetooth Watch özellikli yeni Spy kulaklık Agent 008 , cep telefonunuz veya radyonuz aracılığıyla biriyle uzaktan bağlantı kurmanıza izin veren devrim niteliğinde bir cihazdır ve kimse bunu bilmeyecektir. Prensip oldukça basittir, küçük boyutları nedeniyle görünmeyen kablosuz casus kulaklığı kulağınıza takın ve özel olarak değiştirilmiş Bluetooth saat kullanın ve saat aracılığıyla cep telefonundan casus kulaklığa iletilen sinyaldir. Telefon görüşmesi ses düzeyini maksimuma ayarlamak gerekir. Mikrofon saatin içindedir.

Müşterilere, doğrulanmamış satıcılar aracılığıyla Mikro Kablosuz görünmez kulaklığın ucuz taklidini satın almamalarını öneririz.

Garanti ediyoruz - 24 ay garanti. Profesyonel tavsiye ve hizmet.

casus bluetooth izle

Bluetooth saat ile birlikte en son mikro casus kulaklık Agent 008 modeli.

Casus kulaklıklar, kulak zarına tam olarak uyacak şekilde şekillendirilmiştir - bu nedenle fark edilmezler . Toksik olmayan malzemeden yapılmıştır. Uygun fiyata satılık bluetooth saatli casus kablosuz kulaklığı e-mağazamızdan online olarak satın alabilirsiniz. Teklifimizi bak ve aramaya bulacaksınız.

saatli mikro kulak tıkacı


Casus kulaklığın özellikleri
• Profesyonel tasarım, mükemmel ses kalitesi
• Ergonomik tasarım, rahat kullanım
• Pil:
1,55 V (337 SR 416SW), pil ömrü 5 saate kadar
• Boyutlar: 3x5x7mm
• Çalışma frekansı: tüm frekanslar


Kablosuz casus kulaklığın aksesuarları
- Casus kulaklık Agent 008
- Bluetooth izle
- Saatin şarj edilmesi için Bluetooth adaptörü

görünmez kulaklık

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma şartlarına (hak, teknoloji, reçeteler, duyurular, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok