Profesyonel taşınabilir kablosuz casus dedektörü

Kod: 09-034
3 741 ₺ KDV hariç fiyat: 3 118 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için profesyonel taşınabilir kablosuz casus dedektörü (video ve ses) mükemmel güvenlik aracı

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Profesyonel taşınabilir kablosuz casus dedektörü (video ve ses), gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için mükemmel bir güvenlik aracı. Kimsenin sizi izlemediğinden emin olun, kimse size zarar verebilecek gizli bilgilere ulaşmaya çalışmıyor. En son casus dedektörü, herhangi bir hata kaynağını, gizli kameraları ve diğer casus cihazları tespit eder.

anti casus dedektörü

Kablosuz casus dedektöründe kullanılan teknoloji, herhangi bir tuzağı tespit etmenizi sağlar. Kontrol etmek çok kolaydır , sadece düğmeyi çevirin ve dedektör çalışmaya başlayacaktır. Bir süre sonra radyo dalgaları temelinde çalışan tüm cihazları ortaya çıkaracaktır. Daha yüksek doğrulukta arama için dedektör, ince ayar ve kaynaktan ne kadar uzakta olduğunuzu gösteren on LED göstergesinin görüntülenmesi ile öne çıkar.

bezdrotovy Plošticová dedektörü

Ürün Özellikleri:

Frekans: 1 MHZ-8000 MHZ, temel algılama aralığı 20 MHz, 6000 MHz
Sorumluluk Alanı: 10-20 m
Gösterge Modu: 10 derece LED çubuk grafik (artan alarm sesi ile)
Güç kaynağı: 9V pil (dahil)
Çalışma süresi: 120 dakika
Ana ürün boyutları: 120x62x23mm (LxWxH)

Paket içeriği:

  • Casus Önleme Dedektörü
  • Batarya
  • Anten
  • Manuel

Neden bizden casus teknolojisi satın almalı?

Yılların tecrübesi ile casus teknolojisinin doğrudan ithalatçısı ve distribütörüyüz. Sunulan ürünlerin işlenmesi ve iyileştirilmesi ile ilgili gereksinimlerimiz doğrudan üreticiye danışır. Satışa dahil ettiğimiz her ürün giriş kalite kontrolünden geçmelidir ve ancak o zaman casus ürünler teklifimize dahil edilir.

Testlerimiz, rakip ürünlere göre daha verimli ve daha uzun ömürlü olan tekniği sattığımızı göstermektedir. Beklenmedik teknik sorunlar yaşanması durumunda durumu acilen müşteri memnuniyetine yönelik olarak çözmeye çalışıyoruz.

!!! Satıcı, bu ürünlerin yasa dışı amaçlarla kötüye kullanımından sorumlu değildir. Kullanmadan önce, ülkedeki ürünlerle çalıştırma koşullarına (hak, teknik düzenlemeler, bildirimler, vb.) Aşina olmak önemlidir !!!

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok