GPS ve ses izleme özellikli araç şarj cihazı 2x USB - ÇOK İŞLEVLİ

Kod: 09-051
990.00 ₺ KDV hariç fiyat: 825.00 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

GPS ve ses izleme özellikli 2x USB araç şarj cihazı - MULTIFUNCTIONAL, izlenen araç hakkında yeterli gerçek zamanlı bilgi sağlayacaktır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

GPS ve ses izleme özellikli 2x USB araç şarj cihazı - MULTIFUNCTIONAL, izlenen araç hakkında yeterli gerçek zamanlı bilgi sağlayacaktır. İlk bakışta klasik bir araç şarj cihazına benziyor, ancak GPS bulucuyu gizliyor. Cihazın kompakt ve şık tasarımı, aracınızın iç mekanı ile mükemmel bir uyum içindedir ve bu nedenle ortaya çıkacağından endişelenmenize gerek yoktur. Şarj cihazı, araçtaki çakmağa takıldığı için piyasadaki tüm araçlarla uyumludur.

Bu araç şarj cihazı ile, arkadaşınıza veya çocuğunuza ödünç verirseniz, aracınızı bulma sıkıntısı yaşamazsınız, böylece istenmeyen duygu ve korku veya endişelerden kaçmış olursunuz, mürettebat arabada olsa tamamdır. Cihaz, cep telefonunuz için ücretsiz olarak kullanılabilen bir "TrackSolid" uygulaması (iOS, Android) ile birlikte gelir, bu uygulama ile araç şarj cihazının bulunduğu aracın mevcut konumunu takip edebilir ve ayrıca uyarılar hakkında bir genel bakış elde edersiniz. .

GPS araç bulucu

Basit kurulum

GPS bulucu pazarındaki cihazların çoğu, çok karmaşık bir kuruluma sahiptir. Endişelenmeyin çünkü bu modelde kurulum gerekmez. Araç şarj cihazını araçtaki çakmağa takmanız yeterlidir ve tüm özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

GPS buluculu araç şarj cihazı usb autonabijacka

SOS acil çağrı

Acil bir durumda, alarmı etkinleştirmek için ilgili SOS düğmesine 3 saniye basabilirsiniz. Cihaz daha sonra varsayılan cep telefonu numarasına bir SMS gönderir ve ayrıca çağrı alınana kadar onu arar.

SOS düğmeli GPS bulucu

Ses izleme

Cihaza "İzleme" komutunu SMS ile gönderdikten sonra, cihaz "Tamam" cevabını verecek ve ardından varsayılan SOS cep telefonu numarasını çevirecektir. Bir çağrı aldıktan sonra, SOS numarasındaki kişi, araç şarj cihazı çevresinde veya aracın içinde neler olduğunu duyabilecektir. Dinleme sırasında cihaz herhangi bir ses veya ışık sinyali üretmez ve bu nedenle tamamen gözlemlenmemiş bir dinlemedir.

dinlemeli araç şarj cihazı

Araç durum tespiti

Cihaz, açık veya kapalı olması fark etmeksizin araç durumu algılamayı destekler. Yetkisiz bir kişi sizin bilginiz dışında aracı çalıştırırsa, hemen telefonunuza bir bildirim alacaksınız.

araç algılamalı araç şarj cihazı

Düşük pil alarmı

Araç şarj cihazında yerleşik 130 mAh lityum pil bulunur ve bu nedenle kontaktan çıkarıldıktan sonra bile çalışabilir. Batarya% 10'a düştüğünde cihaz "Uyarı! Batarya zayıf, lütfen zamanında şarj edin!" varsayılan SOS cep telefonu numarasına. Pil% 1'den az olacaksa, sonraki metin mesajı "Uyarı! Pil çok düşük, güç otomatik olarak kapanacak".

pil durumu algılamalı gps bulucu

Aşırı hız alarmı

Araç limitin üzerinde bir hızla hareket ediyorsa, cihaz SMS'i varsayılan cep telefonu numarasına gönderecektir.

araba hız algılamalı gps bulucu

Sesli alarm

Araç şarj cihazı çevresinde kaydedilen ses 70 dB'yi aşarsa, cihaz varsayılan cep telefonu numarasını arayarak sizi otomatik olarak bilgilendirecektir. GPS buluculu araç şarj cihazı bu nedenle aracınızı korumak için ideal bir çözümdür.

ses algılamalı araç şarj cihazı

Özellikleri:

artı GPS buluculu USB araç şarj cihazı
artı 70 db'nin üzerindeki seslerde uyarı
artı Aracın iç kısmının telefonla dinlenmesi
artı Çakmaktan çıkarıldığında bile işlevselliğini sağlayan entegre pil
artı SOS düğmesi

Özellikler:

Pil: 3,7V / 130 mAh lityum
Ağ bağlantısı: GSM / GPRS
Frekans: GSM 850/900/1800/1900 MHz
2x USB çıkışı: 5V
Çalışma gerilimi: 9-15 V DC
Çalışma sıcaklığı: Araçta -20 ~ 60 ° C
Maksimum nem:% 5 -% 95
Boyutlar: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Ağırlık: 81 g

Paket içeriği:

GPS'li 1x Araç şarj cihazı
1x Kullanım kılavuzu

önemli uyarı

Neden e-mağazamızdan casus teknolojisi satın almalıyım?

Her yeni ürünü birkaç hafta boyunca test ediyoruz ve son bir incelemeden sonra satışa dahil ediliyor.
Teklifimiz piyasadaki en büyük teklif değil, ancak yalnızca tarafımızdan test edilen ürünler - kaliteli ve güvenilir casus ürünler sunuyoruz
En ucuzu değiliz ama müşterilerimiz memnun müşteriler
Casus ürünlerinin satışında tecrübesi Yıllar tecrübesi 5 yıl içinde (casus kameralar, casus donanımları)
Ürünlerin kurulumu ve ayarlanması konusunda uzman tavsiyesi (telefon veya e-posta yoluyla)
Tüm ürünler için 24 ay garanti ve teslimattan itibaren 14 gün içinde ücretsiz iade sunuyoruz.
İşbirliğimiz satışla bitmiyor, kaliteli müşteri hizmeti sunuyoruz
Talep olması durumunda, işlem süresini en aza indirmeye çalışırız (genellikle 7-14 gün). Mallar işlevsel değilse, çözüm yeni bir parça için bir değişim sağlamaktır.

NOT: Bulduğunuz ürünleri (önemli ölçüde daha düşük maliyetli) aynı tasarıma sahip olabilir, ancak amplifikatör, pil vb. Gibi düşük kaliteli bileşenler kullanırlar ve bu da ürünün düşük maliyetli (daha ucuz) bir versiyonuyla sonuçlanır, bu nedenle toplam kalite ve kullanım ömrü üzerinde önemli bir etkiye sahiptirler. Bundan yola çıkarak müşterilerimize yatırımların karlılığını ve satın almaları buna göre değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok