10000mAh'a kadar kapasiteye sahip Taşınabilir Şarj Cihazı

Kod: 11-227
590.00 ₺ 320.00 ₺ KDV hariç fiyat: 266.67 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Minimum boyutu ve ağırlığı sayesinde 10000mAh'a kadar kapasiteye sahip Taşınabilir Şarj Cihazı neredeyse her yere sığacaktır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Minimum boyutu ve ağırlığı sayesinde 10000mAh'a kadar kapasiteye sahip Taşınabilir Şarj Cihazı, neredeyse her yere sığar, bu da onu aktarma ve taşıma için ideal kılar. Pil, iPod'unuzu, iPhone'unuzu, cep telefonlarınızı, tabletlerinizi, MP3 çalarlarınızı, GPS cihazlarınızı ve daha fazlasını şarj etmek için tasarlanmıştır. Modern ve zarif bir tasarıma sahip güçlü şarj cihazı ve harici pil. Ayrıca, elektrik prizine erişiminizin olmadığı, tatil veya doğa gezileri için uygun olan kameralarınızı ve fotoğraf kameralarınızı da şarj edebilir. 10000mAh batarya kapasitesi sayesinde klasik akıllı telefonun bataryasını 5 defadan fazla şarj edecek.

Power Bank, düşük ağırlık, yüksek kapasite, minimum kendi kendine deşarj ve mükemmel performansı garanti eden yeni bir Li-polimer pil içerir. Pilin aynı anda iki cihazı şarj etmenize izin veren iki USB çıkışı vardır. USB bağlantı noktalarının çıkış performansı 1A ve 2.1A'dır. Powerbank tam şarj süresi 7-8 saattir. O asla POWERBANK boşalır ve bu konuda bilemezsiniz olur böylece pil şarj seviyesi, dört LED ile belirtilir.

10000mAh POWERBANK kapasiteli Li-pol

Harici batarya, aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı korumasını sağlamak için akıllı çiplerle donatılmıştır. Kullanımı çok basit. Cihazınızı USB kablosuyla harici bataryaya bağlayın ve açın. Şarj ettikten sonra, cihazın USB kablosunu çıkarın ve birkaç saniye sonra harici batarya otomatik olarak kapanacaktır. Cihaz, bir cihazı şarj etmediğinde el feneri olarak kullanılabilen bir LED diyot içerir. Pil tamamen şarj olduğunda, bu LED birkaç hafta kalıcı olarak yanabilir. Powerbank, festivaller, kamplar, geziler, yurt dışı seyahatleri için veya cihazınızdaki geleneksel pillerin taleplerinizi karşılayamadığı yoğun günler için acil durum güç kaynağı olarak idealdir. Pil, USB mini / mikro USB jakları olan hemen hemen tüm taşınabilir cihazları şarj eder. Aygıt, USB kablosu kullanılarak bilgisayarınızdan veya elektrik prizinden kolayca yeniden şarj edilebilir.

Özellikleri:

artı Aşırı gerilim, aşırı ısınma, aşırı şarj ve tamamen boşalmaya karşı koruma
artı 1A ve 2.1A performansına sahip iki USB çıkışı
artı Harici pilin deşarjının LED göstergesi
artı Bataryayı mevcut cep telefonundan 5 kat daha fazla şarj eder
artı 10000mAh'a kadar pil kapasitesi
artı Acil durum aydınlatması için LED diyot


Özellikler:

Pil Türü: Li-ion
Çıkış: 5V / 1A, 5V / 2.1A
Giriş: 5V / 1A
Kapasite: 10000mAh
Tam şarj süresi: 7-8 saat
Hayat min. 500 şarj döngüsü
Çalışma sıcaklığı: -20 ° C ila + 50 ° C
Aşırı gerilim koruması: evet
Aşırı ısınma koruması: evet
Aşırı şarj koruması: evet
Toplam deşarj koruması: evet
Ebatlar: 120 * 41,5 * 25 mm
Ağırlık: 170 g

İçindekiler:

1x Harici batarya 10000mAh
1x USB kablosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok