20000mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı ekstra ince pil + 2,4A'ya kadar 2x USB çıkışı

Kod: 65-004
590.00 ₺ KDV hariç fiyat: 491.67 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

Taşınabilir şarj cihazı, 20000mAh kapasiteli ekstra ince pil + 2,4A'ya kadar 2x USB çıkışı, yedek güç kaynağı olarak pratik bir seyahat asistanıdır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

20000mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı ekstra ince pil + 2,4A'ya kadar 2x USB çıkışı, elektronik cihazlar için yedek güç kaynağı olarak pratik bir seyahat asistanıdır. Harici taşınabilir batarya, mekanik hasara karşı korumayı da garanti eden cilalı alüminyum kaplamasıyla modern ve aynı zamanda zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca video ve fotoğraf kameralarınızı da şarj edebilir , bunlar tatillerde veya bir elektrik prizine erişiminizin olmadığı doğa gezilerinde faydalı olabilir. 20000mAh'ye kadar pil kapasitesiyle, geleneksel akıllı telefonu 10 kattan fazla şarj edecek.

Power bank, düşük ağırlık, yüksek kapasite, minimum kendi kendine deşarj ve yüksek performansı garanti eden yeni bir Li-polimer bataryaya sahiptir. Pilin aynı anda iki cihazı şarj etmenize izin veren iki USB çıkışı vardır. Çıkışlardan biri, cihazınızı normal güç bankalarından daha hızlı şarj edecek 2,4A'ya kadar çıkış gücüne sahip USB 3'tür. İkinci USB çıkışı 1,6A gücüne sahiptir. Güç bankasının tam şarjı 10 saattir. Pil şarj seviyesini gösteren dört mavi led vardır , bu nedenle powerbank'ınız siz farkında olmadan asla boşalmayacaktır.

Taşınabilir şarj cihazı 20000mAh

Harici batarya, aşırı ısınmaya, aşırı gerilime, tamamen boşalmaya ve aşırı şarja karşı koruma sağlamak için akıllı çiplerle donatılmıştır. Kullanımı çok basit. Cihazınızı USB kablosuyla harici bir bataryaya takın ve açmak için düğmeye basın. Cihazı şarj ettikten sonra, USB kablosunu çıkarın ve harici batarya birkaç saniye sonra otomatik olarak kapanır. Powerbank, festivaller, kamplar, geziler, yurtdışına seyahatler için veya cihazınızdaki normal bir pilin taleplerinizi karşılayamadığı çok yoğun günler için acil durum güç kaynağı olarak idealdir. Pil, mini USB / mikro USB konektörleriyle neredeyse tüm taşınabilir cihazları şarj eder. Cihaz, PC'niz aracılığıyla veya bir elektrik prizinden bir USB kablosuyla kolayca yeniden şarj edilir.

Özellikleri:

artı Aşırı ısınma, aşırı ısınma, tam deşarj ve taşmaya karşı koruma
artı 2,4A ve 1,6A güce sahip iki USB çıkışı
artı Harici bataryanın boşaldığını gösteren LED göstergesi
artı Normal cep telefonunun 10'dan fazla şarjı
artı 20000mAh'ye kadar pil kapasitesi
artı Li-Polimer Pil


Özellikler:

Modeli: X8
Pil türü: Li-Pol
Çıkış: 5V / 2,4A, 5V / 1,6A
Giriş: 5V / 2,5A
Kapasite: 20000mAh
Şarj süresi: 10 saat
Kullanım ömrü: 500 şarj döngüsü
Çalışma sıcaklığı: -20 ° C ila + 50 ° C
Aşırı gerilim koruması: evet
Aşırı ısınmaya karşı koruma: evet
Aşırı deşarja karşı koruma: evet
Aşırı şarja karşı koruma: evet
Ebatlar: 156 * 72 * 18 mm
Ağırlık: 340 g

Paket içeriği:

1x Harici batarya 20000mAh
1x USB kablosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok