Hakkımızda

şirket

Cool-mania, LED Party ürünlerinin ve elektronik cihazların en büyük İnternet satıcılarından biridir. 2009 yılında kurulan Cool-mania 'un genel merkezi Slovakya'da (orta Avrupa) bulunmaktadır. İş felsefemiz basit: tüketicilere ve işletmelere istediklerini, istedikleri zaman verin. Müşterilerimizi ve onların ihtiyaçlarını ön planda tutarak birinci sınıf operasyonumuzu geliştirmeyi asla bırakmayız.

cool-mania takım

Media Leaders LLC. uluslararası geçerliliği olan bir kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir ISO 9001:2015

ISO sertifikası media leaders
Müşterilerimize yüzlerce ürün sunuyoruz ve ürün kategorileri listemiz ve ürün tekliflerimiz her geçen gün büyüyor.
Cool-mania müşterileri, Led, gadget'lar, hediyeler, otomobil, casus, moda ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli ürünlerde en iyi fiyatları ve özel teklifleri aldıklarını bilirler. Ayrıca, LED tişörtler, Glow El telleri ve benzeri diğer sıcak ürünler de sunuyoruz.Ürün:% s

Tüm büyük satıcılarla olan mükemmel ilişkilerimiz, müşterilerimizin her zaman her ürün bölümünden sıcak ürünler için özel fırsatlar bulacağı anlamına gelir. Müşterilerimizin doğru ürünleri seçmelerine yardımcı olmak için, stok durumu, fiyatlandırma, incelemeler ve derecelendirmeler bulmayı kolaylaştırıyoruz.


Hizmet

Cool-mania 'da odak noktamız her zaman müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olmak olmuştur. Bu nedenle, hesaplarını müdahale olmadan güvenli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyan bir web sitesi oluşturmaya yatırım yaptık. Müşterilerimizi memnun etmemizi ve fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlayan, güçlendirici, 7/24 self servis yaklaşımıdır.

cool mania adres

cool mania Dükkan mağaza cool mania e-mağaza cool mania