Flamingo şişme bardaklık - mini şişme

Kod: 201-015
420 ₺ KDV hariç fiyat: 350 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Flamingo şişme bardaklık - herkesin elinde soğuk bir içecekle rahatlaması için mini bir şişme. Mini havuz yüzen içecek tutucusu.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Flamingo şişme bardaklık - herkesin elinde soğuk bir içecekle rahatlaması için mini bir şişme . Mini havuz yüzen içecek tutucusu , zamana ve en son trendlere ayak uydurur. Orijinal sahibi herhangi bir partiyi canlandıracak. Flamingo şeklindeki şişirilebilir tutucu detaylandırılmıştır ve grafik işlemesi göze çok hoş bir izlenim bırakmaktadır. Flamingo şeklindeki neşeli tutucu , yaz mevsiminde içecek yokluğuna pratik bir çözüm arayan herkes tarafından sevilecek. Her yetişkin, genç veya çocuk bunu gerçekten takdir edecektir.

Flamingo - Şişme bardaklık

flamingo şişme bardaklık yüzer

Orijinal Flamingo şişme deniz kenarındaki sıcak yaz anlarınızı daha keyifli hale getirecek.

Flamingo şeklindeki şişirilebilir tutucu geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bir kutu alkollü veya alkolsüz içecek, bir bardak karşı konulmaz meyve suyu, bir kavanoz içecek veya dondurma veya bir şişe soğuk su saklamak için kullanabilirsiniz. Pratik yüzer bardaklık , sağlamlığıyla dikkat çekiyor. Denizin en sert dalgalarının bile üstesinden gelir. Sadece havuza değil, sahile, denize, göle, jakuziye de yanınızda götürebilirsiniz. Kısacası her zaman ve her yerde kullanılabilir.

tutucu olarak bardaklar için şişme flamingo

İnatçı bir flamingo sizin içkiniz için canını bile verir :)

Flamingo bardaklık süper kompakt olduğundan her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bir plaj çantasına düzgün bir şekilde sığar ve yine de bol bol yeriniz olur. Büyüleyici içecek tutucu , yüksek kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yüzeyi ile dikkat çekiyor. Flamingo , hazırladığınız her içeceği tutacaktır. İçeceğiniz için asla endişelenmenize gerek yok, sabit bir konumdadır, bu nedenle dökülmemesi gerekir ancak dikkatli olmanız gerekir. Havuz başında en sevdiğiniz içecekle eğlence dolu bir yazın tadını çıkarın.

Bir flamingo şeklinde yüzen havuz şişme mini tekerlekflamingo bardaklıkFlamingo şeklinde bardaklar için şişme havuz

Özellikler:

  • Malzeme: PVC
  • Pembe renk


Paket içeriği:

Flamingo şeklinde 1 adet şişme bardaklık

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok