Arabaya mobil tutucu - Otomatik Qi kablosuz + Kızılötesi sensör ve 360 ° döner ped

Kod: 71-021
1 711 ₺ KDV hariç fiyat: 1 426 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Araç telefonu tutucusu - otomatik Qi kablosuz + Kızılötesi sensör ve 360 ° dönebilen ped. Cep telefonunuzu güvenle yerleştirebileceğiniz akıllı telefon tutucu.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Araç telefonu tutucusu - otomatik Qi kablosuz + Kızılötesi sensör ve 360 ° dönebilen ped. Cep telefonunuzu güvenle yerleştirebileceğiniz akıllı telefon tutucu. Kablosuz telefon şarjı için bu tutucu, özellikle yeni nesil Akıllı Telefon kullanıcıları için tasarlanmış Qi hızlı şarj teknolojisini destekler. Verilen Tip C USB kablosunu araç tutucusunun şarj portuna (tutucunun altında) takmanız yeterlidir; tutma kolları otomatik olarak etkinleştirilir ve cep telefonunu sıkıca kavrayacaklardır. Cihazı (telefonu) şarj yüzeyine yerleştirdikten sonra, anında şarj başlayacaktır. Otomatik kızılötesi tarama teknolojisi, Akıllı Telefonunuzu tek bir el hareketiyle tutucuya kolayca yerleştirmenize ve şarj etmesine izin verir.

Arabada cep telefonu için otomatik tutucu

Araç telefonu tutucusu

Artık pek çok arabada yerleşik USB bağlantı noktaları var, bu da arabayı şarj etmeyi mümkün kılıyor, ancak böyle bir çözüm mükemmel olmayabilir çünkü şarj işlemi genellikle yavaş ve hantaldır. Bu nedenle, kablosuz araç şarjı için bir tutucu eklemek, verimli ve rahat bir şarj sunabileceği için çok önemlidir. Araçtaki cep telefonlarının kablosuz şarjı için olan bu tutucu, Akıllı Telefonlar için evrensel bir çözümdür ve sürüş deneyimini güvenli bir şekilde iyileştirmek için tasarlanmıştır. Akıllı Telefonunuz için ideal konumu bulmak için teleskopik kolun menzilini, gücünü ve dengesini kullanın.

Mobil araç tutucu - Otomatik XMount

Birçok araç sahibi için, arabadaki telefon tutucusu, güvenli sürüş ve konforlu sürüş için temel bir aksesuardır. Kaliteli bir araç tutucu, sürüş deneyiminizi geliştirmenize ve daha konforlu hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bu otomatik araç sahibi, temel bir telefon tutucudan çok daha fazlasıdır. Cep telefonlarının kablosuz şarjı için bu otomatik araç tutucu, harika tasarım ve güçlü işlevleri bir araya getirir . Arabayı başka bir seviyeye sürmek gerekiyor. Tutucuyu ayarlamak ve telefonu manuel olarak yerleştirmek için zaman harcamanıza gerek yok. Bir saniye içinde şarj etmeye başlayabilir ve sürüşe odaklanabilirsiniz.

Şarj cihazlı akıllı telefon tutucusu - LEXUMA XGERM

Akıllı telefon tutucusu

Qi kablosuz şarj özelliği, yeni nesil Akıllı Telefon kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. Bir saniye içinde şarj etmeye başlayabilir ve sürüşe odaklanabilirsiniz. Yaz aylarında arabanın sıcaklığı 60 dereceye kadar çıkabilir. Yüksek sıcaklıklarda bile, Xmount'umuz yine de kontrol paneline sıkı oturan bir polipropilen tamponla bağlı olacaktır . Bu PP ped, çok yüksek araç sıcaklığında bile ön panele yapışabilir ve bu sayede Xmount , yüksek sıcaklıklarda bile sıkıca bağlanacaktır.

Kablosuz şarjlı araç tutucu

mobil araç tutucu

Araçtaki kablosuz araç şarj yuvası, ABD ve Avrupa'da en çok satan otomobil aksesuarlarından biridir. Hızlı Qi şarj alanı, kızılötesi sensör ve güçlü bir telefon tutucusu gibi en son teknolojilere sahip bu otomatik araç tutucu, arabalarınız için önemli bir aksesuardır. Şimdiye kadar yaşadığınız en konforlu sürüş deneyiminin tadını çıkarabileceksiniz. Tutucunun tutma kollarının telefonunuzun boyutunu otomatik olarak algılayabildiğini ve telefonu tutmak için kolların genişliğini ayarlayabildiğini belirtmek gerekir. Tutma kolları, piyasada bulunan her boyuttaki telefonları sıkıca tutabilir.

3'ü 1 arada çözüm - çok işlevli tutucu

Ön cama, gösterge paneline veya havalandırmaya takılı cep telefonu tutucusu - Qi hızlı şarj ile

araç tutucu kızılötesi sensör

360 derece dönüş

360 derece tam dönüş size en iyi görüş açısını sağlar

Araç tutucunun 360 derece dönüşü

Kızılötesi sensör

Otomatik kızılötesi tarama teknolojisi, Akıllı Telefonunuzu tek bir el hareketiyle tutucuya kolayca yerleştirmenize ve şarj etmesine izin verir.

kızılötesi sensör - akıllı telefon için kablosuz tutucu

Rahat kullanım

Google Haritasını, gelen aramaları ve mesajları daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz

otomatik cep telefonu için araç tutucu

Uyumluluk

Tutucu, farklı hava menfezleri ile uyumludur (havalandırma)

havalandırma delikleri için cep telefonu tutucusu - uyumluluk

Üstün malzemelerden yapılmış ve en iyi teknolojiyi kullanan

arabada kablosuz tutucu

Kablosuz araç şarj cihazı:
1. Otomatik kızılötesi sensör teknolojisi ile tutma kollarının açılması / kapatılması - akıllı telefon tutucuya yerleştirildiğinde otomatik olarak şarj olur
2. Akıllı Telefonun tutucudan tek parmakla kolayca çıkarılması için düğmeye dokunun - konfor ve güvenli sürüş garanti eder
3. Qi kablosuz şarj özelliğine sahip tüm Akıllı Telefonlarla çalışır
4. Geniş uyumluluk - çoğu cep telefonu için uygundur
5. Kararlı bağlantı - PP (polipropilen) ped, güvenli bağlantı için uyarlanmıştır. Aracın sıcaklığı yüksek olduğunda bile Xmount tutucusu kolayca düşmez.
6. Göstergeler: Kırmızı LED ışık - Beklemede, Mavi LED ışık - Şarj oluyor

Özellikler:

Siyah renk
USB bağlantı noktası: USB-TYPE C
Sertifikasyon: RoHS, CE-RED, FCC, Qi
Güç: 5 W, 7,5 W (Apple), 10 W (Samsung)
Qi şarj / kızılötesi sensör / 360 derece dönüşü destekler
Çıkış: 9V / 1,2A, 5V / 1,5A
Boyutlar: 126 x 70 x 21 mm
Ağırlık: 100 g

Paket içeriği:

1x Araç telefonu tutucusu
Kontrol paneli / ön cam için 1x Vantuz 360 ° döner tutucu
1x Araç havalandırma tutucusu (havalandırma delikleri)
1x USB kablosu tip C

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok