Roket Patenleri - elektronik patenler

Kod: 200-003
34 650 ₺ KDV hariç fiyat: 28 875 ₺
Yakında elimizde

Rocket Skates - İki güçlü DC motorla çalışan elektronik patenler dönüşümlüdür. 10 mil (16 km) kadar menzil.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Rocket Skates - iki güçlü alternatif DC motorla çalışan elektronik patenler. 10 mil (16 km) menzil. 21. yüzyıl, kişisel ulaşım için her türlü harikayı üretir. Ancak bu Rocket Skates R-10 gerçekten başka bir şey. Öyleyse bir bakalım, elektronik patenler dünyada bir ilk olarak icat edildi. Paten kontrolü inanılmaz derecede basit ve etkileyici bir şekilde gelişmiş. İlerlemek için ayak parmaklarınızı öne doğru eğin ve frenleri etkinleştirmek için topuklar üzerinde ağırlık kayması yapın.

Roket Patenleri

Arkadaki iki bobin, sabit ve dengeli sürüşünüzü sürdürmek için kullanılır ve Rocket Skate , hızlı hareketlerini göstermek için hareket halindeyken yanar. Tüm modaya uygun yeni ürünlerin hayranları için iyi haberlerimiz var. Roket patenleri neredeyse tüm geleneksel ayakkabılara uyar - ve hatta ihtiyaç duyduğunuzda, örneğin merdivenlerde veya heyecanlı sürüşe ara vermek istediğinizde bile onlarla yürüyebilirsiniz.

roket patenleri

Ve daha da fazlası olduğundan bahsetmiş miydik? Rocket Skates , iOS ve Android için uygun bir uygulama ile birlikte gelir. Uygulama size ne kadar uzağa seyahat ettiğiniz, kilometre ve pil ömrü gibi bir dizi özel şey söyleyecektir. Hatta rotayı izleyebilir ve diğerleriyle karşılaştırabilir. Aslında, bunlar olmadan nasıl hayatta kaldığımızı henüz bilmiyoruz. Rocket Skates - heyecan verici bir ulaşım geleceği.


Ürün Özellikleri:
İki güçlü alternatif DC motorla çalışan dünyanın ilk elektronik pateni
Cihazın arkasındaki bobinler, sürüşü stabil ve dengeli tutar
Patenler hareket halindeyken yanar
10 mil menzile kadar
Tek şarjla 90 dakikalık sürüş

Boyutlar:
55 cm (L) x 29 cm (H) x 26 cm (W)

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok