Kendiliğinden karışan kupa - otomatik karıştırma kahve fincanı (manyetik)

Kod: 11-388
910 ₺ 525 ₺ KDV hariç fiyat: 438 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Kendiliğinden karışan kupa - pillerle çalışan, paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı ve kullanımı güvenli otomatik karıştırma kahve fincanı (manyetik).

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Kendiliğinden karışan kupa - pillerle çalışan, paslanmaz çelikten yapılmış, dayanıklı ve kullanımı güvenli, kullanımı ve bakımı kolay otomatik karıştırma kahve fincanı (manyetik). Sık sık seyahat eder misin? En sevdiğiniz içeceğin tadını her yerde çıkarmak ister misiniz? Sadece kahve veya çay yapın - şeker ekleyin ve karıştırmak için bir çay kaşığına ihtiyacınız olmayacak. İçeceğiniz çok sıcak olsun veya elinizde bir kaşık yoksa - içeceğinizi karıştırmak için kupadaki düğmeye basmanız yeterlidir.

Otomatik karıştırma kabı, herhangi bir içeceği tüketmenizi kolaylaştıracaktır. Evde veya kır evinde, iç ve dış mekanlarda da uygundur. Herkes için mükemmel bir hediye ipucu. Kahve severler veya hala acelesi olan ve hala meşgul olanlar için otomatik karıştırma özelliğine sahip harika bir kupa. Bu kahve kupası kesinlikle size zaman ve emek kazandıracak.

Kendiliğinden karışan kupa, en sevdiğiniz içeceği sorunsuz bir şekilde hemen karıştırır.

kahve için otomatik manyetik kupa kendi kendine karıştırılan kupa


Basit ama şık görünümü kesinlikle takdir edeceksiniz. Her zaman sıcak kahvenin tadını çıkarabilmeniz için kupaya (dahildir) bir kapak da yerleştirebilirsiniz. Kapak ayrıca içeceklerinizin dökülmesini de önler. Sıcak veya soğuk bir içecek olsa bile, bu kupa tam da bunun için yapılmıştır. Sütünüzün, çikolatalı içeceklerinizin ve meyve sularınızın veya hazır çorbanızın tadını bu kupa ile çıkarın ve sizin için karıştırmasına izin verin. Karıştırma işlevine ihtiyacınız yoksa paslanmaz çelik kahve kupası normal bir içme bardağı olarak kullanılabilir. Yıkanması da kolaydır, ancak bulaşık makinesini kullanmayın veya tamamen suya batırarak temizlemeyin.

Çay, kahve, süt, kakao içeceği, sıcak çikolata, hazır çorba - içecek sevenler için mükemmel bir karıştırma kupası.

kendini karıştıran kupa - karıştırma kupası

Bu kupa mutfak tezgahı veya sehpa üzerindeki herhangi bir rafta harika görünse de, asıl rolü işi kolaylaştırmaktır. Bu mutfak aksesuarı , kendi kendine karışan tipik bir kahve kupasından daha fazla çalışır ve kolay ve rahat çalışır. Kupa üzerindeki kendi kendine karışma düğmesine basmanız yeterlidir ve alt kısımdaki pervane döner ve malzemeleri köpüğe kadar karıştırır. Soğuk kahve sevmez misin? Sorun değil, bu bardak paslanmaz çeliktir ve kışın bile içeceğin sıcaklığını uzun süre koruyacaktır.

Özellikleri:

Kendiliğinden karışan kap, 2 adet AAA pil yeterlidir
Karıştırma kaşığına gerek yok
Dayanıklı ve kullanımı güvenli
İçmek için küçük bir deliğe sahip hava geçirmez bir kapak içerir.
Yalnızca elde yıkayın, bulaşık makinesi veya mikrodalga fırın için uygun değildir
Temizlemesi kolay. Sadece deterjan ve su ile doldurun ve ardından düğmeye basın

Teknik özellikler:

Malzeme: ABS, paslanmaz metal (güvenli gıda malzemesi)
Boyutlar: 12 x Ø 9 cm
Ağırlık: 235 gr
Hacim: 350 ml
Piller: 2xAAA (dahil değildir)

Paket içeriği:

1 x kendi kendini karıştıran kap

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok