Komik LADY karakteri şeklinde mikrodalga buharlı temizleyici

Kod: 11-524
315 ₺ 140 ₺ KDV hariç fiyat: 117 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün tükenmiştir. Bu ürün artık mevcut değildir.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto

Komik LADY karakteri şeklindeki mikrodalga buharlı temizleyici, mikrodalga fırınınızı mükemmel bir şekilde temizlemek için mükemmel bir araçtır.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Komik LADY karakteri şeklindeki mikrodalga buharlı temizleyici, mikrodalga fırınınızı mükemmel bir şekilde temizlemek için mükemmel bir araçtır. Sadece kaba su ekleyin ve maksimum güçte 5 ila 8 dakika mikrodalgayı açın . Kelimenin tam anlamıyla öfkeyle ısınırken, küçük heykelciğin başından yükselen buharı izleyin. Buhar, mikrodalga fırının müteakip temizliğini gerçekten kolaylaştırır. Buharlı temizleyici, mikrodalgayı mükemmel şekilde temizlemenin yanı sıra güzel görünen harika bir buluş. Pratik bir hediye olarak da ideal olacaktır.

Buharlı mikrodalga temizleyici LADY

Buharlı mikrodalga temizleyici LADY

Yağ, katı yağ ve diğer yabancı maddelerden temizler

Mikrodalga fırın hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Onun yıkanmasını kimse sevmez. Bizi yorabilir ve özellikle çok zaman alabilir. Bu mükemmel buluş kesinlikle herkes tarafından takdir edilecektir. Mikrodalga fırın yıkamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kızgın anne , mikrodalga fırını yağ, katı yağ ve diğer safsızlıklardan arındırdığı buharı serbest bırakır. Kir kolayca çözülür ve eklenen sirke bakterileri mükemmel şekilde yok eder.

mikrodalgayı buharla temizlediği için kızgın anne

Basit kullanım

Bu nedenle mikrodalga buharlı temizleyici, çalıştırdıktan sonra buharı serbest bırakan ve mikrodalgayı gres, katı yağ ve diğer yabancı maddelerden temizleyen doğru alettir. Kullanırken, ölçüm kabına sirke ve su dökün ve figürü mikrodalgaya yerleştirin. Ardından mikrodalgayı açarsınız ve temizlik başlayabilir. Karakter tüm buharı bıraktığında, mikrodalgayı açın ve kuru bir bezle silin. Kirler çözülür ve suya sirke katarsanız bakterileri yok edersiniz. Temiz ve bir sonraki öğle veya akşam yemeğini ısıtmaya hazır olacaktır.

Şartname:

  • eğlenceli bir hediye
  • Kullanımı kolay ve etkilidir
  • Malzemeler: ABS
  • Ürün ölçüleri: 11x8,5x13,5 cm
  • Ağırlık: 90 gram


Paket içeriği:

1x mikrodalga buharlı temizleyici

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok