Pamuk şeker yapma makinesi - Nostalgia RETRO iplik şeker makinesi

Kod: 11-544
2 065 ₺ 1 575 ₺ KDV hariç fiyat: 1 313 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün tükenmiştir. Bu ürün artık mevcut değildir.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards

Pamuk şeker yapma makinesi - evde Nostalji RETRO şeker ipi makinesi. Şekerli pamuk şeker makinesi ile bir eğlence parkında olduğu gibi pamuk şekerin tadını çıkarabilirsiniz.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Pamuk şeker yapma makinesi - evde Nostalji RETRO şeker ipi makinesi. Şekerli pamuk şeker makinesi ile bir eğlence parkında veya başka bir kutlamada olduğu gibi pamuk şekerin tadını çıkarabilirsiniz. Nostaljik retro tasarıma sahip ve kullanımı oldukça kolay olan kompakt makine ile evinizin rahatlığında pamuk şeker yapabilirsiniz. Bu vazgeçilmez pamuk şeker makinesi, çocukların doğum günlerinde ve yaz partilerinin en göz alıcısı olacak.

Retro tasarımlı ev için pamuk şeker makinesi - pamuk şeker makinesi

Pamuk şeker yapmanın maliyeti çok yüksek değil ama çocuklarınız için sandığınızdan daha değerli. Çocuklar hayvanat bahçesini, eğlence parklarını veya festivali ziyaret ederken eğlenirler. Aile kutlamalarını veya çocukların doğum günü partilerini pamuk şekerle daha keyifli hale getirmek istiyorsanız, bu pamuk şeker makinesini evinize alın.

şekerleme makinesi pamuk retro tarzı

Retro pamuk şeker makinesi tasarımı

Yapıcı, pamuk şeker hazırlama imkanının yanı sıra 50'li yıllardan dönmüş gibi görüntüsüyle de ilk bakışta sizi etkisi altına alacak. Hem toz şekerden hem de çeşitli şekerlemelerden pamuk şeker yapmak için kullanabilirsiniz. Bu size renkli, neşeli pamuk şeker sağlayacaktır. Ayrıca üretimi eğlencelidir ve bununla çocukları mutlu etmiş olursunuz.

pamuk şeker makinesi

Pamuk yününün basit üretimi

Pamuk şeker makinesinin kullanımı çok kolaydır. Sadece şekeri ekleyin, makineyi çalıştırın ve şeker lifleri oluştuktan sonra tahta çubukların etrafına sarın. Pamuk şekerin renkli olmasını istiyorsanız, birkaç damla gıda boyası eklemeniz yeterli.

pamuk şeker makinesi retro tasarımı

Kolay temizlik ve depolama

Makine çok kompakttır ve demonte edilebilir , bu nedenle temizlenmesi kolaydır ve minimum yer kaplar. Pakete bir şeker ölçüm kabı dahildir. Birkaç dakika içinde pamuk şeker yapmak ve çocuklarınızı memnun etmek istiyorsanız, pamuk şeker makinesi sizi kesinlikle hoş bir şekilde şaşırtacaktır.

Şartname:

  • Temizlemesi kolaydır
  • Bir AB adaptörü ile birlikte gelir
  • Malzeme: ABS
  • Boyutlar: Ø 31 x 25 cm
  • Ağırlık: 1,17 kg

Paket içeriği:
1x pamuk şeker makinesi

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok