Melek sürahi havalandırıcı

Kod: 94-004
1 365 ₺ KDV hariç fiyat: 1 138 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Melek havalandırıcı sürahi - bu ürünü bir kez denediğinizde, onu seveceksiniz. Şarabın havalandırıldığında daha lezzetli olduğu bilinmektedir. Decanter tam olarak bunu sunuyor.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Melek havalandırıcı sürahi - bu ürünü bir kez denediğinizde, onu seveceksiniz. Şarabın havalandırıldığında daha lezzetli olduğu bilinmektedir. Decanter tam olarak bunu sunuyor. Evde bir parti hazırlıyorsanız ve misafirlerin dikkatini çekmek istiyorsanız, bu bir partiyi nasıl daha iyi hale getirmenin harika bir yoludur. Konuklarınız güzel partinin tadını çıkaracak ve daha da fazlası, şarapların kaliteli tadını takdir edeceklerdir.

melek sürahi

Profesyonel bir sommelier aksesuarları ve deneyimi olmadan şarap nasıl dökülür? Havalandırıcı Angel'ımızı kullanmayı deneyin, kullanımı çok basittir ve şarabın boşaltılması minimuma indirilmiştir. Doğru etkiyi elde etmek için şarabın sürahiye dökülmesi birkaç saat sürebilir. Mükemmel havalandırıcı, şarabı havalandırıcıdan bardağa dökerek doğrudan şişeden gelen şarabın lezzetini ve aromasını vurgulayabilir. Boşaltma hunisi, şaraptaki en küçük tortuyu bile yakalayan bir elek ile donatılmıştır ve hava kanalları, şarabı bir anda mükemmel şekilde havalandırır. Bu, mükemmel bir deneyime sahip olmak için şarabınızın tadı ve aromasını vurgulayabilecek basit bir prosedürdür.

İyi bir şaraptan hoşlanıyorsanız, ancak çok az zamanınız varsa, bu ideal bir zaman kazandıran cihazdır. Şarabın nefes alması için bir saat beklemeyi unutun. Açmanız ve bir bardağa dökmeniz yeterlidir.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok