Navigasyonlu akıllı spor Tişörtü - bluetooth (iOS, Android)

Kod: 11-284
3 115 ₺ KDV hariç fiyat: 2 596 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Navigasyonlu akıllı fitness Tişörtü - egzersiz hedeflerinize her zamankinden daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmak için bluetooth (iOS, Android).

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Navigasyonlu akıllı fitness Tişörtü - egzersiz hedeflerinize her zamankinden daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmak için bluetooth (iOS, Android) - formda kalın ve hayatınızın tadını çıkarın . Bu, henüz burada olmayan devrim niteliğinde bir tişört, her faaliyetinizi tam anlamıyla kaydediyor. Sol kolda bulunan yumuşak düğmeye basarak Tişörtü etkinleştirin ve tişörtün arkasındaki yerleşik sensör atılan adım sayısı, çıkılan kat sayısı, Yakılan kalori ve aynı zamanda sizi yönlendirebilir, piyasadaki mutlak yenilik nedir.

navigasyonlu trickoakıllı numara

Tişörtünüzü bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuzla eşleştirebilir ve ardından aktivitelerinizden kaydedilen verileri görüntülemek için ücretsiz olarak kullanılabilen bir uygulamayı (iOS, Android) kullanabilir veya navigasyonu başlatıp seyahatinizin varış noktasını seçebilirsiniz. Akıllı tişört, sadece omuzlara yerleştirilen ve dönüş yönünü titreşimle belirleyen titreşimli sensörler aracılığıyla görsel bir ekran olmadan size yolu gösterecek. Tişört tamamen su geçirmezdir, bu nedenle kötü hava koşulları için endişelenmeyin. Yerleşik pil, ürünle birlikte verilen mikro USB kablosu kullanılarak yeniden şarj edilir . Bu rahat ve aynı zamanda şık tişörtü evde, spor salonunda, koşarken her yerde giyebilirsiniz.

fitness tricko adım sayısı Adımları kaydeder
Uygulama aracılığıyla fitness Tişörtü, ister sabah / akşam yürüyüşlerinde ister çalışma saatlerinde olsun, gün boyunca attığınız adımların tam sayısını size bildirir.
fitness tricko kat sayısı Tırmanılan kat sayısını kaydeder
Fiziksel aktivitemiz için merdivenleri asansöre göre daha sağlıklı kullanmaktır. T-shirt uygulaması gün içinde çıktığınız kat sayısını kayıt altına alarak sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.
fitness tricko kalori sayımı Yakılan kalorileri kaydeder
En küçük egzersiz çabası bile kalori yakmaya yardımcı olur. Tişörtü ve uygulamayı kullanarak, spor aktivitesinden sonra yakılan tam kalori miktarı hakkında bilgilendirileceksiniz.
fitnes tricko katedilen mesafe Mesafeyi kaydeder
Kardiyologlar bu tişörtü çok seviyor çünkü aktiviteleri için ideal. Dışarıda veya koşu parkurunda antrenman yaparken yürünen veya ulaşılan mesafe hakkında bilgilendirileceksiniz.
fitness tricko navigacia Gerekli yere navigasyon
Tişörtün uygun uygulamasını kullanarak, istediğiniz hedefi girin ve tişört, doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için cep telefonunuzda bir harita veya navigasyon kullanmanıza gerek kalmadan gideceğiniz yere gidecek. Omuzlara yerleştirilen titreşim sensörleri kullanan tişört, size en kısa sürede nihai varış noktasına ulaşmak için hangi yöne gitmeniz gerektiğini söyleyecektir.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok