Çeşitli animasyonlara sahip RGB LED parti gözlükleri

Kod: 27-029
6 265 ₺ KDV hariç fiyat: 5 221 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Çeşitli animasyonlara sahip RGB LED parti gözlükleri - 68 tam renkli pikselli programlanabilir LED gösteri gözlükleri. Yürüyen bir ışık gösterisi olacaksınız.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Çeşitli animasyonlara sahip RGB LED parti gözlükleri - 68 tam renkli pikselli programlanabilir LED gösteri gözlükleri. İlgi odağı olmak ve her yerde üstün olmak istiyorsanız, bu gözlüklerin en iyi seçiminiz olacağına inanın. RGB gözlüğünüzde görünecek çok sayıda animasyon arasından seçim yapabilirsiniz.

Her gün renk animasyonunu değiştirebilirsin ve onunla çok eğleneceksin. Partilerde, konserlerde veya diskoda dikkat çekmenin en iyi yoludur. RGB LED parti gözlüklerinde entegre pil yoktur. Kullanmak için isteğe bağlı aksesuarlar olarak harici bir şarj cihazı bağlamanız gerekir.

RGB LED gözlükler , önünde 68 tam renkli piksel bulunan programlanabilir gözlüklerdir. LED'ler kırmızı, yeşil ve mavi renk seviyelerini karıştırarak farklı renkler gösterebilir. Bilgisayar veya telefondaki LED ekranın yanı sıra. Entegre mikrodenetleyici Arduino, çok çeşitli renkli animasyonları görüntülemek için her pikselin rengini kontrol eder. LED'ler dışarıdan parlak, gerçekten parlak olsa da ... içeriden neredeyse görünmezler. Gözlüğün yarıklarından kolaylıkla görebilirsiniz.

Uyarı: Bu gözlükleri taktığınızda ilgi odağı olacaksınız! Gözlükleri gözden kaçırmak imkansızdır ve insanlarla hemen iletişime geçersiniz. Yürüyen bir ışık gösterisi olacaksınız ve sizi durduracağınız insanlar sizinle konuşacak ..

Ne alacaksın 68 tam renkli pikselli bir LED panel, kontrol panosu, kendi devrenizi eklemek için yedek "hacker" panosu ve çerçeve + küçük altıgen anahtarın montajı için gerekli kurulum kiti alacaksınız. Ayrıca güç kaynağına bağlamak için özel bir ince kablo alacaksınız. USB kablosu, optimum giyilebilirlik için çok incedir.

RGB LED gözlükler

RGB camlar, özenle tasarlanmış baskılı devre kartlarından özel olarak yapılır. Tipik olarak kapalı alanın içine gizlenmiş PCB'dir (baskılı devre kartı), ancak çok güçlü bir bulmaca yapısı oluşturmak için 3B modelleme ve hassas üretim teknikleri kullandık. Tıpkı mevcut güneş gözlükleri gibi katlanır ve açılır. Tüm elektronik bileşenler açığa çıkar. Doğrudan yere ve suya düşmemeye dikkat etmenizi öneririz.

RGB gözlük kiti, tamamen monte edilmiş elektronik bileşenlerle birlikte gelir, ancak bazı mekanik kurulumlar gerektirir (lehimleme olmadan). Birkaç parçayı bir araya getirmeniz (oldukça eğlenceli ve yaklaşık 15 dakika sürer), sekiz vidayı takmanız ve kabloyu bağlamanız gerekir. Paket altıgen anahtarla birlikte gelir, ayrıca küçük bir Phillips tornavidaya, küçük pense veya cımbıza ve güvenlik ipliğine veya yapıştırıcısına ihtiyacınız vardır.

Güç kaynağı. Tek renkli LED Matrix gözlüklerin aksine, RGB gözlükler entegre bataryaya sahiptir. Biz taşınabilir USB şarj edilebilir pilleri çok çeşitli bağlanabilir ince USB güç kablosu içeren karar verdi (İsteğe bağlı aksesuar olarak e-dükkanda satın alabilirsiniz), çok fazla enerji gerektirir.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok