Kendi kayan metne sahip LED parti gözlükleri

Kod: 27-027
6 965 ₺ KDV hariç fiyat: 5 804 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Kendi kayan metinli LED parti gözlükleri - Mesajınızı yazın !! Kendi metninizi ruh halinize göre programlayın veya çeşitli önceden ayarlanmış animasyonlar arasından seçim yapın.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Kendi kayan metinli LED parti gözlükleri - Mesajınızı yazın !! Kendi metninizi ruh halinize göre programlayın veya çeşitli önceden ayarlanmış animasyonlar arasından seçim yapın. Bu programlanabilir LED parti camlarının (beyaz LED) kendi yazılımları vardır. 400mAh Li-on pilin pil ömrü, seçilen parlaklık ve tasarımlara bağlı olarak 4-5 saate kadar çıkar. Gözlükler USB kablosuyla şarj edilir (gerekli kablolar dahildir).

Harika hissediyor musun Doğru metni yazın ve nerede olursanız olun ilgi odağı olacağınıza inanın! Bu programlanabilir LED gözlüklerle tüm gözler üzerinizde olacak. Partilerde, konserlerde veya diskoda dikkat çekmenin en iyi yoludur.

LED programlanabilir camlar

Gözlüğün önündeki LED'ler aracılığıyla kendi mesajlarınızı oluşturabilir veya çeşitli animasyonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni mesajları ve tasarımları yüklemek için USB bağlantı noktasına sahip herhangi bir bilgisayar kullanılabilir.

LED gözlükler, gözlüğün sağ şakağına yerleştirilmiş Arduino uyumlu devreye sahiptir ve şarj edilebilir pil sol şakağa yerleştirilmiştir. Dahil edilen yazılım Arduino IDE ile, kayan metin mesajlarını istediğiniz gibi kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yeni başlayanların kendi animasyon kalıplarını geliştirmelerine yardımcı olan kullanımı kolay bir program üzerinde çalışıyoruz.

LED camlar, elektronik deneyciler için benzersiz bir görünüm ve kolay erişim için PCB'den (baskılı devre kartı) yapılmıştır. Bu, gözlüklerin elektronik devrede kısa devre yapabilecek anahtarlar ve takılar gibi metal nesnelerden uzak tutulması gerektiği anlamına gelir. Su veya sıvı ile temas ederlerse, bir sonraki kullanımdan önce tamamen kurumaları gerekir. Ayrıca diğer elektronik cihazlar kadar kırılgandırlar, bu nedenle onlarla çalışırken dikkatli olmalısınız.

LED camların tüm plastik parçaları, baskılı RepRap 3D teknolojisi kullanılarak yapılmıştır.

Teknik özellikler:

  • 166 LED
  • 256 seviyeli LED parlaklık kontrolü
  • 400mAh Lityum pil
  • USB kablosuyla şarj etme
  • Dahili USB RS232 dönüştürücü

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok