Neon bar işareti AÇIK - LED kızdırma panosu

100% 1 Yorumlar Değerlendirme: 5 1
Kod: 78-010
4 165 ₺ KDV hariç fiyat: 3 471 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Neon bar işareti AÇIK - LED reklam. Neon LED, burada çevrimiçi satış için işletmenizi (pub, restoran) aydınlatan bir kızdırma tabela olarak idealdir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Aksesuarlar

Ürün Açıklaması

Neon bar işareti AÇIK - LED reklam. Neon LED, burada çevrimiçi satış için işletmenizi (pub, restoran) aydınlatan bir kızdırma tabela olarak idealdir. Etkileyici reklam - dikkat çekmek için mükemmel aydınlatılmış dekorasyonlar.

Reklam - İş operasyonunu işaretlemek için veya bir dekorasyon olarak LED aydınlatmalı AÇIK işaret, tesislerinizi zenginleştirecek ve bu kesinlikle göz ardı edilmeyecek ve potansiyel müşterileri çekecektir. Genellikle barlarda ve gece kulüplerinde bulacağınız şık neon dekorasyon artık eviniz veya işyeriniz için de mevcut. Klasik reklam afişleri veya afişleri geçmişte kaldı ve görsel bir dağınıklık yarattıkları için çoğumuz artık onları fark etmiyoruz bile. Her birimiz, gerçekten gerekli olduğu iş için olduğu kadar, birey için de başka bir şeyden farklı olmayı severiz. LED kızdırma tabela, işaretler veya logolar sayesinde alanı aydınlatacak veya çevrenizdeki herkesin dikkatini çekeceksiniz . Size hitap edecek LED reklamlar.

Neon bar OEPN işaretleri - her yerde yanan led ışıklı pano işaretleri

LED ışıklı dekoratif logo - aydınlatma sayesinde olağan reklam ve bilgilendirme afişleri arasında öne çıkıyor. En büyük avantajı, onları istediğiniz yere tekrar tekrar yerleştirme yeteneğidir. Ofisler (çevreyi daha hoş hale getirmek için), işleriniz için (etkili bir reklam veya poster olarak) veya eviniz için (modern bir tasarım olarak) mükemmeldirler. Müşteriyi çekmek için navigasyon LED aydınlatmalı tabelalar olarak da görev yapacaklar. LED ışıklı dekoratif yazılar doğrudan yarı saydam plastik bir ped üzerinde teslim edilir, böylece bunları neredeyse her yere yerleştirebilirsiniz.

Özellikler:

Yazıt: Açık
Boyutlar - 45x22cm
Güç kaynağı - USB 5V
Güç kablosu uzunluğu - yakl. 180 santimetre

Paket içeriği:

1x Led ışık logosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (1)

100%
100%
Michael

Neon bar işareti AÇIK - LED kızdırma panosu

İşimi tanıtmanın harika bir yolu. Eski posterler yeterince ilgi çekici değildi ve yeni müşterilerin dikkatini çekmem gerekiyordu. Bu tabelanın kurulumu çok kolaydı ve 7/24 görülebiliyordu, bu yüzden çok memnunum.
iyi malzeme
kolay kurulum
Daha fazla stil görmek istiyorum
Şuradan çevrildi:: en