Işıklı Noel çelenkleri Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi

Kod: 78-032
4 165 ₺ 3 465 ₺ KDV hariç fiyat: 2 888 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Işıklı Noel çelenkleri Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi. Çelenkler, Noel dekorasyonu olarak ışıkları açtı.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Işıklı Noel çelenkleri Smart 50 LED RGB + W - Twinkly Garland + BT + WiFi. Çelenkler, akıllı telefon aracılığıyla yılbaşı dekorasyon kontrolü olarak ışıkları açtı. Bu devrim niteliğindeki LED hafif zincir, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz bir ışık dekorasyonu getiriyor. Işıklar, Android, iOS ile uyumlu bir mobil uygulama üzerinden kontrol ediliyor.

Çelenk ışıkları - akıllı telefon üzerinden kontrol edilen akıllı LED

Noel ağacı üzerinde parlayan dal

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak birbirleriyle kablosuz olarak iletişim kurar . Aynı görüntüleme ışığı motifi ve deseniyle aynı anda 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP20 koruması .

led ışık süsleme şube ağacı

LED aydınlatma dalı - TWINKLY lamba 50 adet LED

Işıklı Noel çelenk

Işık şeridi, her dekorasyona uygun 50 adet LED renkli ampulden oluşur.   RGB + W diyot, LED ışıkların 16 milyon renk + W beyaz RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Renk ölçeğinden ışık yoğunluğunu ve tam rengi ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Assistant ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

pırıltılı led çelenk

Dekorasyonunuz çeşitli cihazlardan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda bir hafif zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi oluşturun ve ortak bir aydınlatma temasıyla aynı anda kontrol edin.

noel akıllı ampuller

Android ve iOS için mobil uygulama üzerinden kontrol edilen evrensel LED ışık dalı

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve onu hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini eşler ve daha sonra her ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı farklı bir rengi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgiseldir . Uygulamada, varsayılan kalıplar arasından seçim yapabilir , İnternet'ten çevrimiçi galeriden yeni kalıplar indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, dönüşü, harmanlamayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığın bir zaman programına göre otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sıraya göre ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

twinkly uygulamasıışıkların cep telefonu ile kontrolüwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile Noel ağacınız odada çalınan müziğe yanıt verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçecektir. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müzikle gösterim" i seçmek için kullanılabilen bir dizi desen ve tema vardır. Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın almanız gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Tüm parlak gökkuşağı renklerine ve mükemmel saf beyaz renge sahip yeni 4 kanallı mimariye sahip benzersiz LED diyot

led ışık şeridirgb + w ledwifi ile kontrol edilen led ampuller

Özellikleri:

artı 50 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB + W ışık - ölçek 16 mil. renkler + ayarlanabilir beyaz
artı Evrensel kullanım


Şartname:

Modeli: TWG050SPP-BEU
Diyot sayısı: 50
Koruma: IP20
Diyot çapı: 5 mm
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
LED tipi: RGB + W mat + net
Şube rengi: yeşil
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1A
Ampul ömrü: 30000 saatin üzerinde


Paket içeriği:

50 diyot + denetleyicili 1x LED ışık zinciri
1x Adaptör
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok