LED ışıklı kare Smart - ek 3x (20x20cm) - Twinkly Square RGB + BT + WiFi

Kod: 78-080
3 815 ₺ 2 765 ₺ KDV hariç fiyat: 2 304 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

LED ışıklı kare Smart​ ek 3x (20x20cm) 8x8 = 64 piksel - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + APP aracılığıyla kontrol edilen WiFi.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

LED ışıklı kare Smart ek 3x (20x20cm) 8x8 = 64 piksel - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi, APP aracılığıyla kontrol edilir. Bu devrim niteliğindeki LED hafif zincir, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz bir ışık dekorasyonu getiriyor. Işıklar Android, iOS uyumlu bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilmektedir . Bu pakette bir kontrolör - Wi-Fi/Bluetooth bağlantısı ve kontrol ve her biri 20x20cm ölçülerinde 3 ışıklı kare bulunur. Her karede 8x8 piksellik 64 adet LED ışık bulunmaktadır. II'nin ayarlanabilir RGB ışıkları. nesil Twinkly Kareler.

Duvar rengi RGB için ek LED ışıklı kare - LED Twinkly Squares 3x 64 adet LED

pırıltılı kareler led ışıklar

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak kablosuz olarak birbirleriyle iletişim kurar . 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i aynı ışık motifi ve deseni ile eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz . Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Şerit, iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP20 koruması .

Hafif dekoratif kareler - İKİZLİ KARELER (bir karede 64 adet ışık)

aydınlatma için led kare

Işık şeridi, herhangi bir dekorasyona uygun 64 adet LED ışıktan oluşur. RGB diyot, LED ışıklarının 16 milyon renkten oluşan bir RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Işık yoğunluğunu ve tam rengi renk skalasından ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Asistan ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Güzel ışık dekorasyonu - birden fazla LED cihazı için kendi renklerinizi, animasyonlarınızı ve LED ışık motiflerinizi bir araya getirin

led parlayan kare

Dekorasyonunuz birkaç cihazdan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda hafif bir zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve ledli maytap, odanın ortasında büyük bir Noel ağacı olsun ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi yaratın ve ortak bir aydınlatma temasıyla tek seferde kontrol edin. led duvar dekorasyonu

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini haritalandırır ve ardından her bir ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı kolayca farklı bir renk ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgisel . Uygulamada varsayılan desenler arasından seçim yapabilir, çevrimiçi galeriden internetten yeni desenler indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

duvarda akıllı led kare

Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen evrensel LED ışık süsü

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, dönüşü, karıştırmayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığı bir zaman çizelgesine göre otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sırada ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

pırıltılı uygulamaışıkların cep telefonu ile kontrolüwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile Noel ağacınız odada çalan müziğe tepki verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçiş yapacaktır . İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müziğe göre göster" seçimi için bir dizi desen ve tema mevcuttur. Grafik ekolayzır her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın alınması gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Özellikler:

artı Bir karede 64 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB ışığı - ölçek 16 mil. renkler
artı evrensel kullanım
artı Pakette 3 LED kare


Şartname:

Modeli: TWQ064STW-03-KÖTÜ
Diyot sayısı: Bir karede 64
Dayanıklılık: IP20
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
Işıklı parçanın ölçüleri: 20x20cm
LED tipi: RGB
Ampul ömrü: 30.000 saatten fazla


Paket içeriği:

64 diyotlu 3x LED ışıklı kare
1x Manuel

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok