LED Noel ağacı SMART 2,1m ışıklı - Twinkly - 390 adet RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-082
17 150 ₺ KDV hariç fiyat: 14 292 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

LED Noel ağacı ışığı SMART yüksekliği 2,1 m ve çapı 1,25 m - Twinkly - 390 adet RGB + Bluetooth + WiFi (akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilir).

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

LED Noel ağacı ışığı SMART yükseklik 2,1 m ve çap 1,25 m - Twinkly - 390 adet RGB + Bluetooth + WiFi (akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilir). Işıklı ağaç, mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir. Bu devrim niteliğindeki LED ağaç lambaları, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz bir ışık dekorasyonu getiriyor. LED ağaç - ışıklar, Android ve iOS uyumlu bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilmektedir. Yapay ağaçta 390 LED renkli diyot bulunur, ağacın toplam yüksekliği 2,1 metre ve alt çapı 1,25 metredir.

RGB LED Akıllı ağaç - doğrudan akıllı telefondaki uygulama aracılığıyla renk modlarının kontrolü

ışıklı noel ağacıled aydınlatma ağacı pırıltıcep telefonu üzerinden pırıltılı Noel ağacı led kontrolü

Cihazlar, Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak kablosuz olarak birbirleriyle iletişim kurar. 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i aynı görüntülenen ışık motifi ve deseniyle eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz . Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP44 koruması .

Işıklı ağaç - akıllı LED Noel ağacı TWINKLY - 390pcs

akıllı telefon uygulaması kontrolü için led ağaç yılbaşı pırıltılı

2,1 m yüksekliğinde ve 1,25 m çapında LED Noel ağacı - TWINKLY ışıklar - 390 adet

parıldayan ağaç ışıkları

Yapay ağaçta toplam 39 0 adet LED ışık bulunmaktadır . Kablo siyah ve yeşildir - ağaçla birleştirmek için. RGB diyot, LED ışıklarının 16 milyon renkten oluşan bir RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Işık yoğunluğunu ve tam rengi renk skalasından ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Asistan ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Dekorasyonunuz birkaç cihazdan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda hafif bir zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi yaratın ve ortak bir aydınlatma temasıyla tek seferde kontrol edin.

noel akıllı ampuller

LED ışıklar - Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen Noel ağacı

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini haritalandırır ve ardından her bir ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı kolayca farklı bir renk ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgisel . Uygulamada varsayılan desenler arasından seçim yapabilir, çevrimiçi galeriden internetten yeni desenler indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, döndürmeyi, karıştırmayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz . Zamanlayıcı işlevi , ışığı bir zaman çizelgesine göre otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sırada ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

pırıltılı uygulamaışıkların cep telefonu ile kontrolüen güzel Noel ağacıwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile yılbaşı ağacınız odada çalan müziğe tepki verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçiş yapacaktır . İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müziğe göre göster" seçeneğini seçebileceğiniz bir dizi desen ve tema vardır. MÜZİK ile video oyunlarının keyfini çıkarabilir, oyun oynarken yeni bir boyut yaşayabilirsiniz! Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın alınması gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Özellikler:

artı 390 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB ışığı
artı Kolay montaj ve kurulum - Hızlı Ayar


Şartname:

Modeli: TG70P3G21P02
Ağaç yüksekliği: 2,1 m
Ağaç çapı: 1,25 m
Diyot sayısı: 390
Direnç: IP20
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
Kablo: siyah-yeşil
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1,5A
Ampul ömrü: 30.000 saatten fazla
Katlanır yapı ve metal stand


Paket içeriği:

390 diyot + denetleyici ile 1x Noel ağacı
1x Adaptör
1x Manuel

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok