Noel uygulaması kontrollü 2M için LED ağaç - Twinkly Light Tree - 300 adet RGB + W + BT + Wi-Fi

Kod: 78-030
10 465 ₺ KDV hariç fiyat: 8 721 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Noel uygulaması kontrollü 2M için LED ağaç - Twinkly Light Tree - 300 adet RGB + W + BT + Wi-Fi. Akıllı telefondaki uygulama ile kontrol edin.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Noel uygulaması kontrollü 2M için LED ağaç - Twinkly Light Tree - 300 adet RGB + W + BT + Wi-Fi. Akıllı telefondaki uygulama ile kontrol edin. Işıklı ağaç - Seveceğiniz ışıklar. Bu devrim niteliğindeki LED ağaç lambaları, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz aydınlatma dekorasyonları getiriyor. LED ağaç - ışıklar, Android ve iOS ile uyumlu bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir . LED ağacı 2 metre yüksekliğinde ve 300 LED renkli RGB + W diyotlu, yukarıdan aşağıya uzanan, alt çemberin çapı 1 metre olan, kablonun rengi siyah olan bir merkez çubuktan oluşur.

led ağaç özellikleri

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak birbirleriyle kablosuz olarak iletişim kurar . Aynı görüntüleme ışığı motifi ve deseniyle aynı anda 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Tüm odayı veya dış mekanı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar, iç mekan kullanımı ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP44 koruması .

pırıltılı ışık ağacı

Işıklı ağaç - akıllı LED Noel ağacı TWINKLY - 300pcs

akıllı telefon için led yılbaşı ağacı

LED ışıklar + beyaz W 16 milyon renk RGB ışık gölge yapabilir RGB + W diyot demektir. Renk ölçeğinden ışık yoğunluğunu ve tam rengi ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Assistant ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Dekorasyonunuz çeşitli cihazlardan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda bir hafif zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi oluşturun ve ortak bir aydınlatma temasıyla aynı anda kontrol edin.

noel akıllı ampuller

LED ışıklar - Noel ağacı , Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve onu hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini eşler ve daha sonra her ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı farklı bir rengi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgiseldir . Uygulamada, varsayılan kalıplar arasından seçim yapabilir , İnternet'ten çevrimiçi galeriden yeni kalıplar indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, dönüşü, harmanlamayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığın bir zaman programına göre otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sıraya göre ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

twinkly uygulamasıışıkların cep telefonu ile kontrolüLED ağaç kontrolü

Gelişmiş Twinkly mobil uygulaması sayesinde hızlı kurulum ve kolay kullanım

led ağaç

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile Noel ağacınız odada çalınan müziğe yanıt verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçecektir. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müzikle gösterim" i seçmek için kullanılabilen bir dizi desen ve tema vardır. Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın almanız gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Tüm parlak gökkuşağı renklerine ve mükemmel saf beyaz renge sahip yeni 4 kanallı mimariye sahip benzersiz LED diyot

led ışık şeridirgb + w ledwifi ile kontrol edilen led ampuller

Özellikleri:

artı 300 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB + W ışık
artı Yükseklik 2 metre
artı IP44 koruması


Şartname:

Modeli: TWP300SPP-BEU
Ağaç yüksekliği: 2 metre
Diyot sayısı: 300
Direnç: IP44
Diyot çapı: 5 mm
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
LED tipi: RGB + W dağınık, mat
Kablo: siyah
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1,5A
Ampul ömrü: 30000 saatin üzerinde


Paket içeriği:

300 diyot + denetleyicili 1x LED ağacı
1x Adaptör
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok